Tat Gıda İş İlanları 2017

Tat Gıda 2015 yılında personel alımı gerçekleştirecek.

Tat Gıda insan kaynakları biriminin yaptığı açıklamalara ve sitelerinde yaptıkları duyurulara göre düzenlediğimiz sayfamızda Tat Gıda iş ilanlarını inceleyebilir, firma hakkında bilgi sahibi olabilir ve dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Çalışabilmek için yaş sınırı: Minimum yaş sınırı 18’dir.

Çalışma Saatleri: Pozisyonlara bağlı olarak değişmektedir.

Uygun Pozisyonlar: Laboratuvar Görevlisi, Endüstri Mühendisi, Proje Görevlisi, IT Süreç Geliştirme Sorumlusu,

Yazdırılabilir Başvuru Formu: Yok.

Başvuru Kanalları: Kariyer.net

Tat’da Çalışmak

6 farklı lokasyonda dönemsel olarak 2000i aşan çalışan sayısı ile faaliyet gösteren Tat ailesi, keyifli, heyecanlı ve gelişim odaklı bir çalışma ortamı sunuyor.

Tat, sistem ve süreçlerini düzenli olarak gözden geçirerek daha iyiye ulaşma konusunda sürekli adım atar. Bu yönde ilerlerken her çalışanın fikri önemlidir ve bu fikirlerin değerlendirilmesi için öneri sistemiişletilir. Amacımız; önerileri ile tüm çalışanlarımızın katılımını sağlamak ve onların fikirleri ile Tat’ın geleceğini inşa etmektir.

Çalışanlarımızın başarılarını fark etmek; zamanında onları takdir etmek ve ödüllendirerek mutluluklarını paylaşmak için şirketimizde farklı ödüllendirme sistemleri kullanılır. Her yıl, en başarılı yürütülen projeleri ve çalışmaları belirleyip törenlerle başarıları paylaşırız. Şirketimizdeki yaratıcı uygulamaları, müşteri mutluluğu sağlayan çalışmaları, fark yaratan ve topluma değer katan projeleri belirleyip Koç Topluluğu bünyesinde En Başarılı Koçlular ödül sürecine katılırız. Tüm çalışanlarımızı kapsayan ödül sistemimiz ile; ortak değerler ve yetkinliklere dayalı başarıları takdir etmeyi, şirket içi dayanışmayı arttırmayı ve en iyi uygulamaları ortaya çıkartarak sürekli iyileştirmeyi desteklemeyi amaçlıyoruz. Ayrıca Uzun yıllar şirketimize emek vermiş çalışanlarımız için her yıl “Hizmet Yılı Ödüllleri Töreni” gerçekleştiriyoruz.

 

Aramalar: , , , , , , , ,

 

More Posts in İş İlanları

 
 

Paylaş 
 
 
 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir