Taşyapı İnşaat İş İlanları 2017

Taşyapı İnşaat 2015 yılında personel alımı gerçekleştirecek.

Taşyapı İnşaat insan kaynakları biriminin yaptığı açıklamalara ve sitelerinde yaptıkları duyurulara göre düzenlediğimiz sayfamızda Taşyapı İnşaat iş ilanlarını inceleyebilir, firma hakkında bilgi sahibi olabilir ve dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Çalışabilmek için yaş sınırı: Minimum yaş sınırı 18’dir.

Çalışma Saatleri: Pozisyonlara bağlı olarak değişmektedir.

Uygun Pozisyonlar: Planlama Şefi, İnşaat Mühendisi,  Muhasebe Sorumlusu, Kat Hizmetleri Görevlisi, Garson, Ofis Elemanı, Elektrikçi, İnşaat Teknikeri,

Yazdırılabilir Başvuru Formu: Yok.

Başvuru Kanalları: Resmi Sitesi

Yeni yaşam alanları inşa ederken, kendimizi topluma, çalışanlarımıza ve çevreye karşı sorumlu hissediyoruz. Yaptığımız tüm yatırımlarda doğaya saygılı, yasal gerekliliklere uygun, yüksek kalitede, güvenli, fonksiyonel ve estetik unsurları bir arada sunan projeler olmasına özen gösteriyoruz.

2012 yılına kadar gerçekleştirdiğimiz projelerde hep çok seçici olduk. Saygın ve seçkin müşterilerimize ”yüzük taşı gibi değerli” en özel lokasyonlarda en yeni teknolojiyle, en kaliteli ürünler sunmaya gayret ettik. Mükemmeliyetçi yaklaşımımızla proje geliştirdiğimiz sokağa, semte, bölgeye hep değer kattık. Ülkemizin çehresini değiştiren modern ve prestijli yapıları hayata geçirmek sektörde Taşyapı’yı ayrıcalıklı bir konuma yükseltti.

Hatta başarılarımızı yurtdışına da taşıdık. Ekibimiz, dünyanın en çetin coğrafyalarında yüklendiğimiz işlerde adeta tarih yazıyorlar. Eksi 35 dereceden artı 45 dereceye her hal ve şartta Taşyapı çalışanları bulundukları ülkelerde verdiğimiz tahaahütleri yerine getiriyor.

 

Aramalar: , , , , , , , ,

 

More Posts in İş İlanları

 
 

Paylaş 
 
 
 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir