Tansaş İş İlanları 2017

Tansaş 2015 yılında personel alımı gerçekleştirecek.

Tansaş insan kaynakları biriminin yaptığı açıklamalara ve sitelerinde yaptıkları duyurulara göre düzenlediğimiz sayfamızda Tansaş iş ilanlarını inceleyebilir, firma hakkında bilgi sahibi olabilir ve dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Çalışabilmek için yaş sınırı: Minimum yaş sınırı 18’dir.

Çalışma Saatleri: Çalışma saatlerimiz  08:30 – 17:30 saatleri arasındadır.

Yazdırılabilir Başvuru Formu: Yok.

Başvuru Kanalları: migroskurumsal.com

Ege bölgesinde başlamış olduğu faaliyetlerine Marmara bölgesi, İç Anadolu bölgesi ve Akdeniz bölgesinde olmak üzere 200 e yakın mağaza ile hizmet vermekte olan Tansaş personel istihdamına devam etmektedir. Sizlerde Migros şirketler grubunun bir üyesi olan Tansaş marketlerinde kariyer yapmak isterseniz

Tansaş iş başvurusu sayfamız üzerinden iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Marketler grubu olarak kaliteye önem vermekteyiz. Çalışmak istediğiniz şehir ve pozisyonu belirterek kişisel bilgi ve niteliklerinizi kısa bir öz geçmişinizle birlikte iletim bilgilerinizi ekleyerek iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Başvuruda bulunabileceğiniz pozisyonlara kısaca değinecek olursak; mağaza yönetici adayları, reyon elemanları, kasiyerler, Tansaş market elemanları ve genel başvuruda bulunabilirsiniz.

Tansaş iş başvurusu yaparken deneyime sahip olmanız sizin için bir artı olacaktır. Sizlerde Tansaş ailesi içerisinde yerinizi almak istiyorsanız sitemiz üzerinden başvuruda bulunabilirsiniz. Marketimizde kendinizi bizden birisi olarak görmeniz için hemen başvurunuzu gerçekleştirip bizlere katılın. Kariyerinize bizimle başlangıç yapmak istiyorsanız zaman kaybetmeden bize ulaşınız.

 

Aramalar: , , , , , , , ,

 

More Posts in İş İlanları

 
 

Paylaş 
 
 
 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir