Tam Faktoring İş İlanları 2017

Tam Faktoring 2015 yılında personel alımı gerçekleştirecek.

Tam Faktoring insan kaynakları biriminin yaptığı açıklamalara ve sitelerinde yaptıkları duyurulara göre düzenlediğimiz sayfamızda Tam Faktoring iş ilanlarını inceleyebilir, firma hakkında bilgi sahibi olabilir ve dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Çalışabilmek için yaş sınırı: Minimum yaş sınırı 18’dir.

Çalışma Saatleri: Pozisyonlara bağlı olarak değişmektedir.

Uygun Pozisyonlar: Müşteri Hizmetleri Temsilcisi, Direkt Satış Temsilcisi, Müşteri Temsilcisi

Yazdırılabilir Başvuru Formu: Yok.

Başvuru Kanalları: Resmi Sitesi

Bizce küçük ve orta ölçekteki işletmelerin acil finansal ihtiyaçları tam bekledikleri gibi karşılanmalı. İhtiyaç duydukları her an, yanlarında sermaye yapısıyla güçlü bir çözüm ortağını bulmalı. Böyle bir çözüm ortağının ise müşterilerine değer veren, güvenilir, şeffaf, yenilikçi ve kurumsal yaklaşımlarıyla “Tam” bir hizmet anlayışına sahip olmalı. Bu anlayışı da özgün ve modern şubelerde sunmalı.

İşe Alım Süreci

Küçük ve orta ölçekli işletmelerin acil nakit ihtiyaçları karşılamak için güçlü bir sermayenin yanı sıra; şeffaf, yenilikçi ve kurumsal çözümleri en iyi şekilde yansıtan güçlü bir kadronun da olması gerektiğini düşünüyoruz. Her biri kendi alanında uzmanlaşmış, kurum kültürüne uygun tecrübeli bir kadroyu “olmazsa, olmaz” görüyoruz.

Biz “Tam” olarak işe alım sürecimizi bu şekilde yönetiyoruz.

Kurumumuza yapılan başvuruları genel iş deneyimi ve eğitimi durumuna göre insan kaynakları birimi ve ilgili birim yöneticilerimizle değerlendiriyor ve adaylarla bireysel mülakat gerçekleştiriyoruz.

 

 

Aramalar: , , , , , , , ,

 

More Posts in İş İlanları

 
 

Paylaş 
 
 
 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir