Takasbank İş İlanları 2017

Takasbank 2015 yılında personel alımı gerçekleştirecek.

Takasbank insan kaynakları biriminin yaptığı açıklamalara ve sitelerinde yaptıkları duyurulara göre düzenlediğimiz sayfamızda Takasbank iş ilanlarını inceleyebilir, firma hakkında bilgi sahibi olabilir ve dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Çalışabilmek için yaş sınırı: Minimum yaş sınırı 18’dir.

Çalışma Saatleri: Pozisyonlara bağlı olarak değişmektedir.

Uygun Pozisyonlar: Takas Operasyonları Uzman, Ağ ve Güvenlik Mühendisi, Bütçe ve Raporlama Uzmanı, Veritabanı ve Orta Katman Uzmanı

Yazdırılabilir Başvuru Formu: Yok.

Başvuru Kanalları: Kariyer.net

Bankadaki açık pozisyonlar için bankanın değerleri, kültürü ve hedefleri ile uyumlu, pozisyon için gerekli mesleki ve kişisel yetkinlikleri taşıyan adaylar araştırılır. Aranan kriterleri taşıyan adayların; genel yetenek testi ve kişilik envanterleri ile ön değerlendirmesi yapılır, ilgili birim ile mülakat süreçleri yönetilir ve işe alım süreci en etkin şekilde tamamlanır.

Her bir Takasbank çalışanının; işinde uzman olması, hedef ve kalite odaklı çalışması, takım ruhunu taşıması, iş etiğiyle özdeşleşmiş olması Takasbank kültürüne uyum sağlaması açısından önem arz etmektedir.

Takasbank Hakkında

29 Mart 2013 tarihli Genel Kurul toplantısında kabul edilen Takasbank-İstanbul Takas ve Saklama Bankası A.Ş ana sözleşmesi uyarınca, Bankanın başlıca amacı ve konusu; sermaye piyasası ve borsa mevzuatı çerçevesinde takas ve saklama hizmetleri vermek ve Bankacılık Kanunu ve diğer bankacılık düzenlemeleri çerçevesinde yatırım bankacılığı işlemleri ile iştigal etmektir.

Takasbank, Borsa Istanbul bünyesinde mevcut piyasalarda gerçekleşen; pay, borçlanma araçları, yurt dışı sermaye piyasası araçları, türev araçlar ve kıymetli madenler ile ilgili işlemlerin nakit ve menkul kıymet takasını sonuçlandırmak üzere yetkilendirilmiş merkezi takas kuruluşudur. Borsa İstanbul üyelerinin alım satım işlemlerinden doğan menkul kıymet teslim etme ve teslim alma taahhütleri ile alım satıma konu olan menkul kıymet karşılığındaki ödeme taahhütleri Takasbank aracılığıyla hesaben sonuçlandırılmaktadır.

 

Aramalar: , , , , , , , ,

 

More Posts in İş İlanları

 
 

Paylaş 
 
 
 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir