Swiss Otel İş İlanları 2017

Swiss Otel 2015 yılında personel alımı gerçekleştirecek.

Swiss Otel insan kaynakları biriminin yaptığı açıklamalara ve sitelerinde yaptıkları duyurulara göre düzenlediğimiz sayfamızda Swiss Otel iş ilanlarını inceleyebilir, firma hakkında bilgi sahibi olabilir ve dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Çalışabilmek için yaş sınırı: Minimum yaş sınırı 18’dir.

Çalışma Saatleri: Çalışma saatlerimiz  08:30 – 17:30 saatleri arasındadır.

Yazdırılabilir Başvuru Formu: Yok.

Başvuru Kanalları: swissotel.com

Katkınız, Swissotel’in başarısı için önemlidir. Dünyanın dört bir yanındaki ekiplerimiz, inisiyatifi elinize almanızı ve en iyi yeteneklerinizi sergilemenizi teşvik edecek güvenli, cazip ve dinamik bir çalışma ortamı sunmak için gayret göstermektedir. Çeşitli gelişim programlarımız aracılığıyla, birlikte kariyer planları tasarlıyor ve yeni profesyonel bakış açılarını ortaya çıkarıyoruz; gelin siz de katkıda bulunarak hedeflerinizi gerçeğe dönüştürmeye yardımcı olun
Değerlerimizden biri “Aidiyet”tir ve bu değerin kariyerinizi bir sonraki düzeye taşımak için son derece uygun olduğuna inanıyoruz. Bunun karşılığında, gayretlerinizi teşvik edecek ve ödüllendirecek bir ortam sunmayı taahhüt ediyoruz.

Takım arkadaşlarımızı ‘Swissotel aksanı ile farklılaştırmak’ bizim İnsan Kaynakları ve Eğitim felsefemizin temelidir, takım arkadaşlarımızın başarımızdaki önemini ve operasyondaki rollerini geliştirmektir.

Konforlu ve güvenli bir çalışma ortamı yaratmanın yanı sıra, yetenekli çalışanların kendi otellerinde veya uluslararası olarak kendilerini geliştirebilecekleri, büyüyebilecekleri bir yer olma çabasındayız. Böylelikle ‘Mükemmellik Tutkusu’nu gerçekleştirmiş oluruz.

 

Aramalar: , , , , , , , ,

 

More Posts in İş İlanları

 
 

Paylaş 
 
 
 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir