Süvari İş İlanları 2017

Süvari 2015 yılında personel alımı gerçekleştirecek.

Süvari insan kaynakları biriminin yaptığı açıklamalara ve sitelerinde yaptıkları duyurulara göre düzenlediğimiz sayfamızda Süvari iş ilanlarını inceleyebilir, firma hakkında bilgi sahibi olabilir ve dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Çalışabilmek için yaş sınırı: Minimum yaş sınırı 18’dir.

Çalışma Saatleri: Pozisyonlara bağlı olarak değişmektedir.

Uygun Pozisyonlar: Satış Danışmanları, Mağaza Yöneticileri,

Yazdırılabilir Başvuru Formu: Yok.

Başvuru Kanalları: Kariyer.net

 

İşe Alım Süreci

1997’den sonra kalite ve kapasitesini her geçen gün biraz daha yükselten Süvari, Türkiye’de marka bilinirliğini arttırırken Dünya pazarlarında da yerini almayı amaçlamaktadır. Bizi bu hedefimize ulaştıracak ve farklılaşmamızı sağlayacak en güçlü ve temel öğenin “eğitimli ve nitelikli çalışanlar” olduğunun bilincindeyiz. Bu sebeple personel seçiminde öncelikli olarak şirket hedeflerini gerçekleştirmemize katma değer katarak, büyümemizin devamlılığını sağlayacak, güler yüzlü, hevesli, öğrenmeye ve gelişime açık, şirket kültürü ve değerlerine uygum sağlayacak kişilikte adayları tercih etmeye özen gösteririz.

Adaylarımızın genel başvurularını ve üye olduğumuz kariyer sitelerindeki ilanlarımıza gelen başvuruları veri tabanımızda kayıtlı tutarız. Pozisyon ihtiyaçlarımız doğrultusunda aradığımız niteliklere, eğitime ve deneyime sahip adayları insan kaynakları tarafından ilk görüşmeye davet ederiz. Bu süreçte başarılı olan adaylar ilgili birim yöneticisi / direktörü ile görüştürülmek üzere ikinci mülakata davet edilir. Aday gerektiği durumlarda üçüncü mülakata da davet edilebilir.

Olumlu olarak ilerleyen adaylarımıza pozisyonun gerektirdiği nitelikler çerçevesinde olan Yetenek Testi, Kişilik Envanteri veya sınav uygulamaları gerçekleştirerek en uygun adayın pozisyona yerleştirilmesi için özenli bir çalışma yürütürüz.

Envanter uygulamalarını başarı ile tamamlayan adaylarımızın referans kontrolleri ve iş teklifi İnsan Kaynakları Yetkilisi tarafından gerçekleştirilir. İş teklifimizi kabul eden adaylarımızın işe başlangıç tarihine birlikte karar verilir.

 

Aramalar: , , , , , , , ,

 

More Posts in İş İlanları

 
 

Paylaş 
 
 
 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir