Sütaş İş İlanları 2017

Sütaş 2015 yılında personel alımı gerçekleştirecek.

Sütaş insan kaynakları biriminin yaptığı açıklamalara ve sitelerinde yaptıkları duyurulara göre düzenlediğimiz sayfamızda Sütaş iş ilanlarını inceleyebilir, firma hakkında bilgi sahibi olabilir ve dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Çalışabilmek için yaş sınırı: Minimum yaş sınırı 18’dir. Staj başvurusu için uygun pozisyonlardan stajyer alımı ilanlarına başvurabilirsiniz.

Çalışma Saatleri: Haftaiçi Çalışma Şekli: 08.30 – 18.30 Açıklama: Üretim ve satış bölümlerinde Cumartesi günleri iş günüdür.

Uygun Pozisyonlar: Satış Yöneticisi, Genel Başvuru, Satış Temsilcisi, İç Hizmetler Stajyeri, Satış Operasyon Elemanı, Depo Elemanı, Süt Kontrol Sorumlusu, Denetim Uzmanı, İş Çözümleri Uzmanı, Kalite Kontrol Laborantı, Elektrik Bakım ve İşletme Takım Lideri, Teşvik Destek Yöneticisi, Mekanik Bakım Operatörü, Yerel Müşteriler Satış Yöneticisi, Genel Muhasebe Uzmanı, Muhasebe Memuru, Satış Temsilcisi, Grafiker, E-Ticaret Kanalı Yöneticisi, Veteriner Hekim, İnsan Kaynakları Stajyeri.

Yazdırılabilir Başvuru Formu: Yok.

Başvuru Kanalları: Özgeçmişinizi yollamak için tıklayın.

İnsan Kaynakları

Sütaş, 4000’i aşkın çalışanı ve giderek büyüyen üretim ve satış hacmi ile tüketicisinin yakından tanıdığı, güvendiği ve çok sevdiği bir Türkiye markası olmanın kıvancını yaşıyor.

Bu büyüklüğün altında hiç kuşkusuz her kademede işinin gerçek ustası, sahibi ve lideri olan çalışma arkadaşlarımızın imzası var.

Sütaş’ta “aile olma” bilinciyle tüm çalışma arkadaşlarımıza potansiyellerini ortaya çıkarabilecekleri sevgi, saygı, güven ve eşitliğe dayalı bir çalışma ortamı, başka bir deyişle “aile ortamı” yaratmaya çalışıyoruz.

Yolumuza başarıyla devam etmemizi sağlayan temel felsefemiz, ürünlerimize hayat veren sütü, doğanın insanlığa kutsal bir armağanı olarak kabul etmemiz. Emeklerini bu kutsal ürüne katan çalışanlarımız da bizim en değerli varlığımız ve paydaşımız.

Türkiye’nin Sütçüsü

Sütaş 1975 yılında Bursa’nın Karacabey ilçesinin Uluabat köyünde kuruldu. Kurulduğu tarihteki günlük süt işleme kapasitesi 5 ton olan Sütaş, bugün Karacabey tesislerinde, günde 1.200, Aksaray tesislerinde, günde 1.400 ton olmak üzere günlük toplam 2.600 ton süt işleme kapasitesine sahip.

Sütaş Grubu bugün artık, süt değer zincirinin her aşamasına hakim olarak, toprakta yeşeren ottan sofralarımıza gelen süt ürünlerine kadar tüm süreci sütün doğasındaki değerleri koruyarak yönetmek, bu mucizevi gıdayı en saf, en doğal haliyle tüketicilere ulaştırmak ilkesiyle hareket eden, organizasyonunu bu vizyona göre geliştiren bir yapıdadır.

Grubumuz, Karacabey ve Aksaray’daki tesislerinde kurulu bulunan damızlık hayvan çiftlikleri, yem fabrikaları ve süt hayvancılığı uygulamalı eğitim merkezleri ile sektörün gelişmesine yönelik faaliyetlerini her geçen gün geliştirerek devam ettiriyor.

Sütaş Grubu, bünyesindeki çiftlikler ile sözleşmeli üreticilerin çiftliklerinden, her gün 137 süt tankeri ile topladığı en kaliteli sütleri, Karacabey ve Aksaray’daki tesislerinde, binlerce süt gönüllüsü çalışanının alınteri ile işliyor; doğal lezzet ilkesiyle ürettiği ürünlerini, 1352 araçtan oluşan dağıtım filosu ile yılın her günü 117 bin 500’ün üzerinde satış noktasına ulaştırıyor. Profesyonel pazarlama araştırmaları şirketlerinin verilerine göre Sütaş, 8. yıldır Türkiye süt ve süt ürünleri pazarının lider markasıdır.

 

Aramalar: , , , , , , , ,

 

More Posts in İş İlanları

 
 

Paylaş 
 
 
 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir