STFA İnşaat İş İlanları 2017

STFA İnşaat 2015 yılında personel alımı gerçekleştirecek.

STFA İnşaat insan kaynakları biriminin yaptığı açıklamalara ve sitelerinde yaptıkları duyurulara göre düzenlediğimiz sayfamızda STFA İnşaat iş ilanlarını inceleyebilir, firma hakkında bilgi sahibi olabilir ve dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Çalışabilmek için yaş sınırı: Minimum yaş sınırı 18’dir.

Çalışma Saatleri:Pozisyonlara bağlı olarak değişmektedir.

Uygun Pozisyonlar: Genel Başvuru, Teklif Hazırlama Şefi,

Yazdırılabilir Başvuru Formu:Yok.

Başvuru Kanalları: Resmi Sitesi

STFA İnşaat Grubu’nun temellerini Sezai Türkeş Feyzi Akkaya’nın 1930’lu yıllarda kurduğu ortaklık oluşturmaktadır.

STFA İnşaat Grubu, 75 yılın üzerindeki tecrübesi ile 21 ülkede faaliyet göstermiştir. Bugün faaliyetlerini Cezayir, Libya, BAE, Umman, Katar, Kuveyt, Fas, Irak, Azerbaycan, Gürcistan, Türkmenistan, Suudi Arabistan, Pakistan ve Türkiye’de devam ettirmektedir.

Türkiye Cumhuriyeti’nin en eski ve önde gelen müteahhitlerinden olan, Türk mühendisinin bilgi ve becerisini yurt dışına taşıyan ilk Türk Müteahhidi olarak Türk taahhüt sektörüne öncülük eden STFA İnşaat Grubu Şirketleri, 2000’li yıllarda da sektördeki önderliklerini devam ettirmektedir.
STFA İnşaat Grubu şirketleri, kuruldukları günden bu yana yurt içinde ve yurt dışında mühendislik ve teknolojik olarak özellikli, prestij projelere imza atmıştır. Tamamladığı ve hizmete sunduğu bu projelerle ve işverenleri ile kamu nezdinde Türkiye’de ve ilk Türk Taahhüt Firması olarak diğer Türk Müteahhitlerine kapılarını açtığı Libya (1972), Suudi Arabistan (1978), Pakistan (1992), İran (1983), Tunus (1984), Mısır (1981), Katar ve Oman (2000) gibi yirmiyi aşkın ülkede haklı bir saygınlık kazanmışlar ve diğer Türk Müteahhitleri açısından önemli bir referans teşkil etmişlerdir.

STFA İnşaat Grubu şirketleri bugüne kadar yaklaşık %70’i yurtdışında olmak üzere 25 Milyar ABD Dolarının üzerinde iş bitirme deneyimine sahip olup ABD’nde yayınlanan ve her yıl yurtdışı projeleri itibariyle dünyadaki en büyük 250 müteahhit firmayı seçen Engineering News Record dergisinin listelerinde yirmi yılı aşkın süredir yer almaktadır.

 

 

Aramalar: , , , , , , , ,

 

More Posts in İş İlanları

 
 

Paylaş 
 
 
 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir