Starwood İş İlanları 2017

Starwood 2015 yılında personel alımı gerçekleştirecek.

Starwood insan kaynakları biriminin yaptığı açıklamalara ve sitelerinde yaptıkları duyurulara göre düzenlediğimiz sayfamızda Starwood iş ilanlarını inceleyebilir, firma hakkında bilgi sahibi olabilir ve dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Çalışabilmek için yaş sınırı: Minimum yaş sınırı 18’dir.

Çalışma Saatleri: Çalışma saatlerimiz 08:30 – 17:30 saatleri arasındadır.

Uygun Pozisyonlar: Genel Başvuru.

Yazdırılabilir Başvuru Formu: Yok.

Başvuru Kanalları: Resmi Site.

4 nesildir orman ürünleri sektöründe faaliyet gösteren Yıldız Ailesi’nin şirketlerinden biri olan Starwood, her geçen yıl büyüyen üretim kapasitesi ve yeni yatırımlarıyla uzun yıllardır Türkiye’nin en büyük 150 sanayi firması arasında yerini alıyor.

   Türkiye’de, tek çatı altında en yüksek hacimde yonga levha üretimi yapan şirket, 4 adet yonga levha üretim hattında kalınlıkları 6 mm.den 38 mm.ye, genişlikleri 122 cm.den 244 cm.e, boyları 200 cm.den 420 cm.e kadar olmak üzere günde 3.300 m³ yonga levha, günlük 750 m³ MDF üretimi de gerçekleştirirken özellikle 1,5 mm’den 8 mm’ye kadar ince MDF üretiminde uzmanlaşmıştır.

   İnegöl’de 180 bin metrekaresi kapalı alan olmak üzere toplam 220 bin metrekarede üretim yapan Starwood, 6 adet melaminli levha kaplama presi ve Gürcistan’daki tesisinde var olan  melamin  presi ile 183 ve 210 cm. enli olmak üzere günde 25.000 plaka üretim kapasitesine sahiptir.

MİSYONUMUZ

   Dünyada orman endüstri sektöründeki gelişmeleri takip ederek , ülkemiz ormanlarına zarar vermeksizin ; insan sağlığına zararsız, çevreye saygılı , kaliteli ve modern desenlerden oluşan ürünleri üreterek tüketicilerin beğenisine sunmak.

ViZYONUMUZ

Ülke insanımızın yaşam kalitesini yükselten, sağlıklı ve sorunsuz ürünleri kullanıma sunmak.

 

Aramalar: , , , , , , , ,

 

More Posts in İş İlanları

 
 

Paylaş 
 
 
 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir