Standard Profil İş İlanları 2017

Standard Profil 2015 yılında personel alımı gerçekleştirecek.

Standard Profil insan kaynakları biriminin yaptığı açıklamalara ve sitelerinde yaptıkları duyurulara göre düzenlediğimiz sayfamızda Standard Profil iş ilanlarını inceleyebilir, firma hakkında bilgi sahibi olabilir ve dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Çalışabilmek için yaş sınırı: Minimum yaş sınırı 18’dir.

Çalışma Saatleri: Pozisyonlara bağlı olarak değişmektedir.

Uygun Pozisyonlar: Ürün Tasarımcısı, Finisyon Ayar Sorumlusu, Tedarikçi Kalite Sorumlusu, Mavi Yaka Operatör Takım Arkadaşları, Ekstrüzyon Üretim Sorumlusu, Uzun Dönem Stajyer,

Yazdırılabilir Başvuru Formu: Yok.

Başvuru Kanalları: Resmi Sitesi

Amacımız, nitelikli işgücününün tercih ettiği bir şirket olmaktır. Değişik kariyer fırsatları için bu web sitesinde veya kariyer.net sitesinde yayınlanan ilanlara gelen başvuruların yanısıra genel başvuruları da değerlendiriyoruz. Eğer niteliklerinizin uygun olduğunu düşünüyor ve büyüyen ekibimize katılmak için yeterince iyi olduğunuza inanıyorsanız sizinle tanışmak isteriz. Aradığımız nitelikleri tamamen karşılayan adaylarla İK görüşmesi yapılır. Bu görüşmenin sonrasında gerekli pozisyonlar için teknik görüşme, kişilik envanteri ve yabancı dil sınavı uygulanır.

Eğitim ve Gelişim

Yeni çalışanlarımızın en kısa sürede iş başarımıza katkıda bulunmalarını ve bu katkının yıldan yıla artmasını bekleriz. Birinci adım, iki günlük tanışma oryantasyon programı ile başlar. İkinci adım ise iş odaklı oryantasyon programının tasarlanması ve uygulanmasıdır. Eğitim ve geliştirme sürecimiz, bireysel ve ekip olarak iş hedeflerinin karşılanmasını sağlar. Kabiliyet beklentisine bağlı olarak eğitim ve performans gelişim ihtiyaçları her bir çalışanımız için yılda bir kez değerlendirilir. Sürekli başarı için çalışanlarımızın yeteneklerini geliştiren iş odaklı yaklaşımın çok önemli olduğuna inanırız.

 

Aramalar: , , , , , , , ,

 

More Posts in İş İlanları

 
 

Paylaş 
 
 
 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir