Sompo Japan Sigorta İş İlanları 2017

Sompo Japan Sigorta 2015 yılında personel alımı gerçekleştirecek.

Sompo Japan Sigorta insan kaynakları biriminin yaptığı açıklamalara ve sitelerinde yaptıkları duyurulara göre düzenlediğimiz sayfamızda Sompo Japan Sigorta iş ilanlarını inceleyebilir, firma hakkında bilgi sahibi olabilir ve dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Çalışabilmek için yaş sınırı: Minimum yaş sınırı 18’dir.

Çalışma Saatleri: Çalışma saatlerimiz  08:30 – 17:30 saatleri arasındadır.

Uygun Pozisyonlar: Veri Ambarı & İş Zekası Uzmanı, Sistem Destek Uzman Yardımcısı, Acente Satış Uzmanı/Uzman Yardımcısı, Ürün Yönetimi Uzmanı/Uzman Yardımcısı, Reasürans Uzmanı/Uzman Yardımcısı.

 

Yazdırılabilir Başvuru Formu: Yok.

Başvuru Kanalları: Kariyer.net

 

 

İşe Alım
Sompo Japan Sigorta’da işe alımlar yetkinlik bazlı mülakatlarla gerçekleştirilir. Mülakatta adayın öğrenimi, deneyimi, şirketimize uygunluğu ve yetkinlikleri değerlendirilir.

Performans Yönetimi
Şirketimizde somut ve ölçülebilir hedeflere dayalı açık performans değerlendirmesi yapılır. Her yılın başında her görev için şirket hedefleri, departman hedefleri ve kişisel hedefler belirlenir. Yıl sonunda tüm çalışanların hedefleri ve yetkinlikleri değerlendirilir. Performans değerlendirme ve 360° yönetim tarzı değerlendirme anketi birlikte yapılır. Performans değerlendirme sonuçları eğitim ihtiyaçlarının belirlenmesinde, kariyer planlamada ve ücret yönetiminde etkin rol oynar.

Kariyer Yönetimi
Sompo Japan Sigorta olarak önceliklerimiz arasında çalışanlarımızın kariyer gelişimi yer almaktadır. Her yıl performans değerlendirmesi sonucunda çalışanlarımızın yetkinlikleri değerlendirilerek gelişim planı oluşturulur ve çalışanlarımızın başarılı olabilecekleri görevlerde ilerlemeleri sağlanır.

Eğitim Yönetimi
Sompo Japan Sigorta, çalışanlarının bilgi ve becerilerini tanımalarına yardım eden ve onları sürekli geliştiren bir okuldur. Sompo Japan Sigorta’da misyon, vizyon ve hedefler doğrultusunda çalışanlarımızın teknik bilgi ve davranışsal becerilerini geliştirmek amacıyla kurum içi ve kurum dışı olmak üzere sınıf eğitimleri ve işbaşı eğitimleri düzenlenmektedir. Eğitim sistemimiz, çalışanlarımızın kariyerlerini desteklemek, motivasyonlarını ve iş tatminlerini arttırmak üzere yapılandırılmıştır.

Sompo Akademi
SOMPO Akademi mutlu, donanımlı ve bağlı çalışanlar ile mükemmel müşteri hizmeti yaratarak %100 müşteri memnuniyetini hedefler. Mesleki Gelişim Eğitimleri ile çalışanlarımızın bilgi ve beceri seviyesini artırmak, yetkinlik eğitimleri ile problem çözme becerilerini geliştirmek ve iç-dış müşteri iletişim kalitesini artırmak, ortak, standart bir dil ve tavır oluşturmak temel hedefimizdir.
Çalışanlarımız mesleki ve teknik beceri eğitimlerine yer, zaman ve mekan gözetmeksizin [email protected] üzerinden ister evlerinden, ister mobil cihazlarından online olarak erişim sağlarlar.

Kariyer Fırsatları
Çalışkan, dinamik, yenilikçi, her şeyden önce insana değer veren Sompo Japan Sigorta Ailesine katılmak ayrıcalıktır. Bu ayrıcalığı siz de yaşamak istiyorsanız;

 

Aramalar: , , , , , , , ,

 

More Posts in İş İlanları

 
 

Paylaş 
 
 
 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir