Şölen Çikolata İş İlanları 2017

Şölen Çikolata 2015 yılında personel alımı gerçekleştirecek.

Şölen Çikolata insan kaynakları biriminin yaptığı açıklamalara ve sitelerinde yaptıkları duyurulara göre düzenlediğimiz sayfamızda Şölen Çikolata iş ilanlarını inceleyebilir, firma hakkında bilgi sahibi olabilir ve dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Çalışabilmek için yaş sınırı: Minimum yaş sınırı 18’dir.

Çalışma Saatleri: Haftaiçi Çalışma Şekli: 09.00 – 18.00 Açıklama: Çalışma saatleri bölümlere göre farklılık göstermektedir.

Uygun Pozisyonlar: PROSES KONTROL TEKNİKERİ, GRAFİKER, ÜRETİM UZMAN YARDIMCISI, LOJİSTİK SORUMLUSU, MARKA MÜDÜRÜ, ÜRETİM OPERATÖRÜ, ELEKTRİK BAKIM MÜHENDİSİ, MEKANİK BAKIM ELEMANI, SAHA SATIŞ YÖNETİCİSİ, PROSES MÜHENDİSİ

Yazdırılabilir Başvuru Formu: Yok.

Başvuru Kanalları: Kariyer.net

Seçme ve Yerleştirme

Şölen’in dinamizmine, yenilikçiliğine ve motivasyonuna uyum sağlayacak, heyecanına ortak olacak  en doğru adayları belirlemeyi ve işe almayı amaçlıyoruz. Kadro planları dahilinde oluşan açık pozisyonlar için öncelikle iç kaynaklar değerlendirilmektedir. İç kaynaklardan karşılanamayan açık pozisyonlar için kariyer portallarından ve bireysel başvurulardan oluşan veritabanı değerlendirilerek pozisyona uygun olduğu düşünülen adaylar ön mülakata davet edimektedir. Mülakat sürecinde; ŞÖLEN iş başvuru formu, yabancı dil testi, kişilik envanteri ve yetkinlik bazlı ölçme ve değerlendirme teknikleri ve araçları kullanılır. Ön mülakatı olumlu sonuçlanan adaylar bölüm mülakatına davet edilir. Bölüm mülakatı sonucunda, Şölen için gelecek ve potansiyel vaat eden en uygun adaya iş teklifi yapılması ile işe alım süreci sonuçlanır.

ŞÖLEN HAKKINDA

Tüketicilerin ihtiyaçlarını ve damak zevklerini anlayarak onların isteklerine göre önceliklerini belirleyen  Şölen; Biscolata, Milango, Ozmo, Wapps, Luppo, Lokkum, Nutymax gibi markalara sahiptir.

Cesur ve yenilikçi yapısından aldığı ilhamla, benzersiz ve lezzetli ürünlerini tüketicilerinin beğenisine sunan Şölen’in atıştırmalık, lisanlı ürünler, çocuk ürünleri ve ikramlık ürünler kategorilerinde 200’ün üzerinde çeşidi bulunuyor. Tutkuyu ve fark yaratmayı stratejisinin kalbine koyarak, kendi sektöründe hem Türkiye’de hem de dünyada başarı basamaklarını hızla tırmanmaya devam eden Şölen bugün 100’ü aşkın ülkeye ihracat gerçekleştiriyor.

İhracat odaklı başlayan faaliyetlerini zamanla iç pazarda yarattığı güçlü markalarla ileri bir noktaya taşıyan ve 2007 yılında ilk kez Turquality Programı’na seçilen Şölen, TİM verilerine göre Türkiye’nin en fazla çikolata ve çikolatalı ürün ihracatı yapan firmasıdır. Şölen ayrıca dünyanın şekerleme alanındaki en önemli listelerinden biri olan Candy Industry Top 100’ün 2013 listesinde 49. sırasında yer alıyor.

Şölen’in 25 yılı bulan başarı öyküsünde değerlerine bağlı, yüzü daima ileriye ve yenilikçiliğe dönük, tüketicinin istek ve ihtiyaçlarını ön planda tutarak cesur, enerji dolu, yeni tatları keşfetmeye hazır yapısının izleri vardır.

 

 

Aramalar: , , , , , , , ,

 

More Posts in İş İlanları

 
 

Paylaş 
 
 
 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir