Sofra Grup İş İlanları 2017

Sofra Grup 2015 yılında personel alımı gerçekleştirecek.

Sofra Grup insan kaynakları biriminin yaptığı açıklamalara ve sitelerinde yaptıkları duyurulara göre düzenlediğimiz sayfamızda Sofra Grup iş ilanlarını inceleyebilir, firma hakkında bilgi sahibi olabilir ve dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Çalışabilmek için yaş sınırı: Minimum yaş sınırı 18’dir.

Çalışma Saatleri: Pozisyonlara bağlı olarak değişmektedir.

Uygun Pozisyonlar: Aşçıbaşı,  Bordro ve Özlük İşleri Uzmanı, Proje Müdürü, Aşçı, Garson,  Genel Başvuru – Engelli Kadrosu, Aşçı / Aşçı Yardımcısı, Personel Özlük İşleri Şefi, Gıda Teknikeri,  Meydancı, Depo Görevlisi, Bulaşık Elemanı,

Yazdırılabilir Başvuru Formu: Yok.

Başvuru Kanalları: Resmi Sitesi – Kariyer.net

İşe Alım Süreci

Sofra Grup’un işe alım sürecine dahil olmak için ilk aşamada özgeçmişinizi internet üzerinden göndermeniz gerekiyor. Elektronik başvuru ortamı, size genel başvuru yapma olanağı sağlıyor. Yapılan başvurularda, özgeçmişinizi dikkatle inceliyor ve gereksinimlerimize uygun olup olmadığınızı saptıyoruz. Seçim aşamasında, insan kaynakları ve ilgili bölüm yöneticilerimizle görüşme fırsatı sunuyor, işle ilgili potansiyelinizi mülakatlarla değerlendiriyoruz.

Sofra Grup’un başarısına katkıda bulunma şansını kaçırmayın. Hemen başvurun!

Sofra Grup’da staj
Staj ile çalışma deneyimi kazanmak ister misiniz? Öyle ise staj için elektronik iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Başvurunuzu bekliyoruz!

Türkiye’nin lider yemek ve destek hizmetleri sağlayıcısıyız.

1987’de kurulan Sofra Grup , Dünya lideri Compass Group Plc.’nin şirketidir.

İş Merkezleri, fabrikalar, eğitim kurumları ve sağlık kurumlarına toplu yemek ve destek hizmetleri veren ve sektöründe lider konumunu sürdüren Sofra Grup; her gün kahvaltı, öğle ve akşam yemekleri için kendisine güvenen binlerce kişiye yemek hazırlıyor, içeceklerini sunuyor, konuk ağırlama hizmetleri sağlıyor. Giderek çok daha fazla müşteri, tesislerinin korunması, temizlenmesi, rutin teknik bakımlarının yapılması, resepsiyon ve ofis hizmetlerini yürütmesi konusunda Sofra’ya güveniyor.

 

Aramalar: , , , , , , , ,

 

More Posts in İş İlanları

 
 

Paylaş 
 
 
 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir