Sodexo İş İlanları 2017

Sodexo 2015 yılında personel alımı gerçekleştirecek.

Sodexo insan kaynakları biriminin yaptığı açıklamalara ve sitelerinde yaptıkları duyurulara göre düzenlediğimiz sayfamızda Sodexo iş ilanlarını inceleyebilir, firma hakkında bilgi sahibi olabilir ve dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Çalışabilmek için yaş sınırı: Minimum yaş sınırı 18’dir. Lise stajını AvivaSA’da yapmak isteyen öğrencilerimiz Genel Müdürlük binamıza gelerek başvuru formu doldurabilir. Üniversite öğrencileri: Kontenjanlarımız dahilinde Haziran – Eylül dönemleri arasında staj yapma imkanı sunmaktayız.

Çalışma Saatleri: Çalışma saatlerimiz  08:30 – 17:30 saatleri arasındadır.

Yazdırılabilir Başvuru Formu: Yok.

Başvuru Kanalları: old.secretcv.com

Servis Ruhu:

Kurucumuz ve Yönetim Kurulu Başkanımız Pierre Bellon, “Gerçek saygınlık başkalarına hizmet edebilmektir” cümlesini sık sık tekrar eder. Sodexo çalışanları için “Servis Ruhu” bir slogandan çok daha fazla anlam ifade eder. Her gün hizmet verdiğimiz insanlar için yaptığımız işlerle şekillenen günlük hayata karşı tavrımızdır. Ayrıntıları dinlemek ve onlara dikkat etmektir. Ayrıca her zaman ulaşılabilir, hevesli, güler yüzlü ve etkili olmak, aynı zamanda taahhüt ettiğimiz işleri yapmaktır.

Takım Ruhu:

Takım ortamında çalışan herkes kişisel becerileri, kişisel özellikleri ve yetenekleriyle takıma katkıda bulunur. Kazanan taraf, birbirine saygı gösteren ve takdir eden elemanların bulunduğu takımdır.Takım sorumlusunun rolü, bütün yetenekleri ve enerji kanallarını tek bir yöne doğru yöneltmektir. Kazanmak her zaman takım elemanlarının grup menfaatlerini bireysel emellerinin üzerinde tutmakla gerçekleşir. Sodexo olarak başarı için takım ruhunun kurumun geneline yayılmış olması gerekliliğine inanırız.

Gelişim Ruhu:

Her gün, Sodexo takım üyeleri yapabileceklerinin en iyisini yapmak için çaba gösterirler. Devamlı artan performans ve inisiyatif kullanarak bir adım ileri gitmeyi başarırlar.Biz yöneticilerimizin ve çalışanlarımızın sürekli olarak mevcut durumlarını sorgulamaları için teşvik ederiz. Onların her zaman işleri daha iyi nasıl yapılabileceklerini düşünmeleri için ortam sağlarız. Biz başarılarımız olduğu kadar başarısızlıklarımızı da anlamadan gelişemeyeceğimizi biliyoruz. Müşteri ve misafirlerimizin ihtiyaçlarını anlamak ve karşılamak için sürekli yenilikçi ve gelişimci olmanın başarı için kritik olduğunu kabul ediyoruz. Şirketlerin gelişiminin kurum içindeki her bireyin kişisel gelişimiyle sağlandığına inanıyoruz.

 

Aramalar: , , , , , , , ,

 

More Posts in İş İlanları

 
 

Paylaş 
 
 
 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir