Soda Sanayii İş İlanları 2017

Soda Sanayii 2015 yılında personel alımı gerçekleştirecek.

Soda Sanayii insan kaynakları biriminin yaptığı açıklamalara ve sitelerinde yaptıkları duyurulara göre düzenlediğimiz sayfamızda Soda Sanayii iş ilanlarını inceleyebilir, firma hakkında bilgi sahibi olabilir ve dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Çalışabilmek için yaş sınırı: Minimum yaş sınırı 18’dir.

Çalışma Saatleri: Pozisyonlara bağlı olarak değişmektedir.

Uygun Pozisyonlar: İşçi, Sağlık Memuru, Satış Elemanı, Proses Kontrol Teknisyeni,  CNC Operatörü, Yetiştirilmek Üzere İşçi

Yazdırılabilir Başvuru Formu: Yok.

Başvuru Kanalları: Resmi Sitesi

Şişecam Kimyasallar grubu kuruluşu olan Soda Sanayii A.Ş., soda ve krom kimyasalları alanında Türkiye’nin ve dünyanın en önemli üreticilerinden biri konumundadır. Yönetim ve satış merkezi İstanbul İş Kuleleri’nde olan şirket, üretim faaliyetlerini Mersin’de 1.000 dönüm arazide kurulu tesislerinde sürdürmektedir.

Üretim kapasitesi, ürün kalitesi, yaygın ve güçlü pazarlama ağıyla, güvenilir bir tedarikçi olan Soda Sanayii A.Ş., sadece Türkiye’nin talebini karşılamakla kalmamakta, dünyada da en önemli tedarikçilerden biri olarak faaliyetini sürdürmektedir. 1969 yılında kurulan Soda Fabrikası ve gruba 1982 yılında katılan Kromsan Krom Bileşikleri Fabrikasında üretilen kimyasallar; camdan deterjana, tekstilden, deri sanayine kadar pek çok üründe ana girdi olarak kullanılmaktadır. Kuruluş bünyesindeki enerji üretim merkeziyle kendi enerji ihtiyacını karşılamaktadır.

Soda ve krom kimyasalları alanındaki araştırma geliştirme faaliyetlerinde uzmanlaşmış, Mersin’de kurulu AR-GE Merkezimizin çalışmaları neticesinde Soda Sanayii yüksek kalite, çevre standartları ve pazar ihtiyaçlarına uygun yeni teknolojiler ve ürünler geliştirmektedir.

1935 yılında Atatürk’ün direktifleriyle, İŞ BANKASI tarafından temeli atılan ŞİŞECAM Topluluğu, bugün faaliyet gösterdiği Düzcam, Cam Ev Eşyası, Cam Ambalaj ve Kimyasallar alanlarında bir dünya devidir. Üretim kapasitesi, ürün kalitesi, yaygın ve güçlü pazarlama ağıyla, güvenilir bir tedarikçi olan Soda Sanayii A.Ş. sadece Türkiye’nin talebini karşılamakla kalmamakta, dünyada da en önemli tedarikçilerden biri olarak faaliyetini sürdürmektedir.

 

Aramalar: , , , , , , , ,

 

More Posts in İş İlanları

 
 

Paylaş 
 
 
 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir