Sky Havayolları İş İlanları 2017

Sky Havayolları 2015 yılında personel alımı gerçekleştirecek.

Sky Havayolları insan kaynakları biriminin yaptığı açıklamalara ve sitelerinde yaptıkları duyurulara göre düzenlediğimiz sayfamızda Sky Havayolları iş ilanlarını inceleyebilir, firma hakkında bilgi sahibi olabilir ve dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Çalışabilmek için yaş sınırı: Minimum yaş sınırı 18’dir.

Çalışma Saatleri: Çalışma saatlerimiz  08:30 – 17:30 saatleri arasındadır.

Yazdırılabilir Başvuru Formu: Yok.

Başvuru Kanalları: secretcv.com

İnsan Kaynakları Politikası
Sky Havayolları olarak bizi başarıya taşıyan en önemli değerin İnsan Kaynağımızın olduğu bilincindeyiz. Şirketimizin ilkeleri ve hedefleri doğrultusunda sahip olduğu insan gücünün sürekliliğini ve etkinliğini sağlayacak İnsan Kaynakları sistemlerini geliştirmek ve uygulamak İnsan Kaynakları Politikamızın temel amacıdır. Kendini sürekli geliştiren, dinamik, liderlik vasıfları taşıyan, iletişimi kuvvetli, yenilikçi bir ekip Sky Havayollarını daima gökyüzünde tutacaktır.

İşe Alım
Sky Havayollarında İlgili pozisyonlarda görev yapacak personelin seçimi, şirketimizin ihtiyaçları doğrultusunda, pozisyona en uygun ve en doğru kriterleri taşıyan adayı tespit etmekten geçer.
Bu doğrultuda şirketimizin açık pozisyonlarına başvuran uygun adaylarla insan kaynakları ve  ilgili yöneticilerinin katıldığı bir ya da iki görüşme yapılmaktadır.
Pozisyonun niteliğine göre adaylara kişilik testi ve/veya yabancı dil testi uygulanmakta ardından  referans araştırması ve tüm işe alım süreçlerini olumlu tamamlayan adaylara İnsan Kaynakları Birimi tarafından iş teklifi yapılmaktadır.
Aramıza yeni katılan personele oryantasyon eğitimi vererek, bireylerin şirketimize ve çalışma ortamımıza adaptasyonlarını kolaylaştırılmak,, kendisini örgütün bir üyesi ve  bir parçası olarak görmelerini  sağlamayı amaç edinmekteyiz.

 

Aramalar: , , , , , , , ,

 

More Posts in İş İlanları

 
 

Paylaş 
 
 
 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir