Skt İş İlanları 2017

Skt 2015 yılında personel alımı gerçekleştirecek.

Skt insan kaynakları biriminin yaptığı açıklamalara ve sitelerinde yaptıkları duyurulara göre düzenlediğimiz sayfamızda Skt iş ilanlarını inceleyebilir, firma hakkında bilgi sahibi olabilir ve dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Çalışabilmek için yaş sınırı: Minimum yaş sınırı 18’dir.

Çalışma Saatleri: Çalışma saatlerimiz  08:30 – 17:30 saatleri arasındadır.

Yazdırılabilir Başvuru Formu: Yok.

Başvuru Kanalları: skt.com

SKT Yedek Parça ve Makine Sanayi ve Ticaret A.Ş. 1955 yılında kurulmuş olup, halen Bursa Organize Sanayi Bölgesi’nde toplam 20.000 m2 alan üzerinde sızdırmazlık parçaları üretimini yapmaktadır.

1976 yılında kurulan Diniz Holding bünyesinde, otomotiv sanayi başta olmak üzere, bir çok sanayi koluna hizmet veren SKT A.Ş. , bilinçli ve sistemli çalışmayı ilke edinmiş, çağdaş ve teknolojik gelişmeleri kullanarak, bugün 428 kişi istihdam eden firmamız, konusunda önde bir kurum olarak sektöre hizmet etmeye devam etmektedir.

Ana üretim çeşitleri; sızdırmazlık elemanları (keçe,oring..), teknik kauçuk, kauçuk + metal ve plastik parçalar, oto koltukları ve diğer uygulamalar için muhtelif sac parçalar, PTFE’ den ürettiğimiz takozlar başlıca ürünlerimizdendir.

SKT A.Ş. (Sızdırmazlık elemanları ve teknik kauçuk parçalar) konusunda uluslararası standartlarda çalışmakta olup, laboratuarlarında kalitenin sürekliliği ve geliştirilmesi için malzeme ve ürünler üzerinde sürekli araştırmalar yapmaktadır. Teknolojideki gelişmeler yakından izlenmektedir. Arge’ ye verdiği önem sayesinde, bugün Türkiye’de en fazla kauçuk ve sızdırmazlık elemanı malzemesi çeşidi SKT’ de kullanılmaktadır.
 

Aramalar: , , , , , , , ,

 

More Posts in İş İlanları

 
 

Paylaş 
 
 
 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir