Sırma İş İlanları 2017

Sırma 2015 yılında personel alımı gerçekleştirecek.

Sırma insan kaynakları biriminin yaptığı açıklamalara ve sitelerinde yaptıkları duyurulara göre düzenlediğimiz sayfamızda Sırma iş ilanlarını inceleyebilir, firma hakkında bilgi sahibi olabilir ve dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Çalışabilmek için yaş sınırı: Minimum yaş sınırı 18’dir.

Çalışma Saatleri: Pozisyonlara bağlı olarak değişmektedir.

Uygun Pozisyonlar: Muhasebe Personeli, Satış Temsilcisi, Muhasebe Uzmanı, Muhasebe Elemanı, Tahsilat Elemanı- Engelli Personel, Damacana Personeli,

Yazdırılabilir Başvuru Formu: Yok.

Başvuru Kanalları: Kariyer.net

Sırmagrup, yenilikçi ve dinamik yapısını sürdürmek ve daha ileri noktalara taşımak amacıyla yetenekli iş gücünü tespit ve istihdam ederek bünyesinde tutmayı hedeflemektedir.

Bu hedef doğrultusunda Şirket çağdaş insan kaynakları uygulamalarının hayata geçirmeye devam etmiştit. Şirket, önümüzdeki dönemde de Sırmagrup’un doğal, sağlıklı ve yenilikçi ürünleri en doğru ve verimli şekilde kullanarak, tüketicilerin yaşamına sağlık, kalite katma misyonunu paylaşan yetenekli iş gücünü bünyesinde tutmaya ve geliştirmeye odaklanacaktır.

Çalışanların kişisel ve mesleki gelişimine katkıda bulunmayı ve başarılarını desteklemeyi temel hedeflerinden biri olarak belirleyen Şirket, çalışanlarına çeşitli eğitim olanakları sunmaktadır.

Bu çerçevede 2013 yılında kalite sistemleri, iş güvenliği, gıda hijyeni konularında eğitim çalışmaları yürütülmüştür. Kariyer ve performans yönetim sistemlerinin kurulmasıyla ilgili çalışmalar da devam etmektedir.

Hem iş ortaklarının hem çalışanlarının hem de müşterilerinin gözünde kolay kolay yıkılamaz bir itibara ve güvene sahip olmayı hedefleyen Şirket, bu doğrultuda çalışanlarının aidiyet duygusunu artırmayı hedeflemektedir.

 

Aramalar: , , , , , , , ,

 

More Posts in İş İlanları

 
 

Paylaş 
 
 
 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir