Şirinoğlu Faktoring İş İlanları 2017

Şirinoğlu Faktoring 2015 yılında personel alımı gerçekleştirecek.

Şirinoğlu Faktoring insan kaynakları biriminin yaptığı açıklamalara ve sitelerinde yaptıkları duyurulara göre düzenlediğimiz sayfamızda Şirinoğlu Faktoring iş ilanlarını inceleyebilir, firma hakkında bilgi sahibi olabilir ve dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Çalışabilmek için yaş sınırı: Minimum yaş sınırı 18’dir.

Çalışma Saatleri: Çalışma saatlerimiz 08:30 – 17:30 saatleri arasındadır.

Uygun Pozisyonlar: Finansal Danışman, BES Lisanslı Finansal Danışman, Şubeler Sigorta Yöneticisi, Sales Trainee, Acente Satış Temsilcisi, Satış Yöneticisi, Eğitim Uzmanı, Kıdem Yazılım Uzmanı, Destek Sorumlusu, Kurumsal Projeler Banka Satış Temsilcisi, İnsan Kaynakları Yetkilisi, Kurumsal Projeler Satış Temsilcisi, Acente Satış Temsilcisi.

Yazdırılabilir Başvuru Formu: Yok.

Başvuru Kanalları: Resmi Site.

Şirinoğlu Faktoring, sanayi sektöründeki tecrübelerini finans sektörüne taşıyan Şirinoğlu ailesi tarafından 1992 yılında kurulmuştur. Finansman konusunda bir banka gibi çalışan, Türkiye’nin çeşitli yerlerinde 450 çalışanıyla 75.000’i aşkın müşteriye faktoring hizmeti veren Şirinoğlu Faktoring, 49 şube ile ülkemizin en geniş hizmet ağına sahip, en büyük faktoring kuruluşlarından birisidir.

Yıllardır müşterilerine sunduğu sorunsuz ve güvenli nakit akışı hizmetinin sonucu oluşan kalıcı işbirliği ve karşılıklı güven, Şirinoğlu Faktoring’i Türkiye’nin önde gelen finans kuruluşlarından biri haline getirmiştir.

Misyonumuz

Gittikçe büyüyen müşteri kitlesine daha da hızlı, kaliteli hizmetler sunarak, müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmak; KOBİ’lerimizin ihtiyaçlarını en yaratıcı ve etkin çözümlerle karşılamak; finansal yapısıyla ve kredibilitesiyle tüm kreditörlerin çalışmayı arzu edeceği, kendisini sürekli yenileyen deneyimli kadrosu ile sektörün önde, güçlü ve güvenilir firması olmak.

Vizyonumuz

Sürdürdüğü kaliteli ve standart üstü hizmetle, müşterilerine en avantajlı seçenekleri sunarak Türkiye’nin en yaygın ve en büyük faktoring firması olmak.

Personel Değerlendirme ve İşe Alım

Seçme Değerlendirme ve İşe Alım sürecinin temel amacı Şirinoğlu Faktoring’e iyi yetişmiş ve yetiştirilmek üzere alınan, yeniliklere ve değişimlere açık, enerjik, dinamik, kendisini ve işini geliştirme potansiyeli olan, (Yöneticiler için) eleman yetiştiren, takım çalışması yapabilen, Şirinoğlu Faktoring değerlerini benimseyip sahip çıkacak personelleri kazandırmaktır.

Eleman seçme ve yerleştirmede ana ilke hiçbir ayırım yapmadan ve kişisel ayrıcalık tanımadan işin gerektirdiği yetkinliklere (bilgi, beceri, davranış ve kişilik özellikleri) sahip ve Şirinoğlu Faktoring değerlerini benimseyip yaşatacak adaylara eşit fırsat vermek ve bu kişiler içerisinden en uygun adayları personel olarak Şirinoğlu Faktoring’e kazandırmaktır.

 

Aramalar: , , , , , , , ,

 

More Posts in İş İlanları

 
 

Paylaş 
 
 
 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir