Sigortam.net İş İlanları 2017

Sigortam.net 2015 yılında personel alımı gerçekleştirecek.

Sigortam.net insan kaynakları biriminin yaptığı açıklamalara ve sitelerinde yaptıkları duyurulara göre düzenlediğimiz sayfamızda Sigortam.net iş ilanlarını inceleyebilir, firma hakkında bilgi sahibi olabilir ve dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

   Çalışabilmek için yaş sınırı: Minimum yaş sınırı 18’dir. Stajyer alımı için adaylar uygun pozisyonlardan staj başvurusu gerçekleştirebilir.

Çalışma Saatleri: Haftaiçi Çalışma Şekli: 09.00 – 18.00

Uygun Pozisyonlar: Tele-Satış Danışmanı, Dönemsel Müşteri Hizmetleri Temsilcisi, Satış Danışmanı (Sağlık Sigortaları), İnsan Kaynakları Stajyeri, Genel Başvuru, Kampanya Yönetimi Uzmanı, Müşteri Hizmetleri Temsilcisi, Satış Danışmanı, Satış Temsilcisi, Yazılım Kalite ve Test Uzman Yardımcısı, Pazarlama Uzmanı, Müşteri Hizmetleri Temsilcisi, Avrupa Yakası Satış Danışmanı,  Yazılım Uzmanı, Dönemsel İdari İşler Asistanı.

Yazdırılabilir Başvuru Formu: Yok.

Başvuru Kanalları: Kariyer.net

İşe alım süreci

Şirketimizde yıl başlarında belirlenen norm kadro yapısına göre insan kaynaklarına ulaşan özgeçmişler yetkinliklere göre gruplandırılır. Niteliklere ve kadroların açık olması durumuna göre mülakat süreci başlar. İlk mülakat sonucu olumlu olarak değerlendirilen adaylar ikinci mülakatlara davet edilir. İkinci mülakat insan kaynakları yanı sıra ilgili birim yöneticisi tarafından gerçekleştirilir. İkinci görüşmede olumlu bulunan ve aranılan niteliklere uygun olan aday ile bir üst yöneticinin de katıldığı üçüncü görüşme yapılarak diğer tüm koşullar belirlenir.

Eğitim, gelişim ve kariyer planlama

Sigortam.net, dünyadaki gelişime paralel olarak değişen koşullara uyum sağlamanın, değişimi yönetmenin ve yeni fırsatları iş hayatına yansıtmanın öneminin bilincindedir. Bunu başarabilmek için gelişime ve değişime açık, eğitimli insan kaynağına sahip olunması gerektiğini biliyor ve bunun için çalışıyoruz. Eğitimler kurumlar için uzun vadede insan kalitesinin yükselmesini sağlayacak stratejik önem taşımaktadır. Planlanan ve gerçekleştirilen eğitimler kurum kültürünün oluşturulması, şirket vizyon ve misyonu ile örtüşen değerlerin yaygınlaştırılması ve benimsenmesi, şirket stratejilerini destekleyecek becerilerin geliştirilmesi gibi süreçlerin vazgeçilmez bir parçasıdır.

Sigortam.net Prensipleri

İlab Holding bünyesinde yer alan Sigortam.net Sigorta ve Reasürans Brokerlik Hizmetleri A.Ş. 2001 yılında kurulmuştur. Sigortam.net merkezi İstanbul’da olup, 200’ü aşan çalışanı ile Türkiye’nin internet üzerinden karşılaştırmalı sigorta hizmetleri veren ilk sigorta brokeridir.

Müşteri memnuniyeti: Önceliğimiz müşterilerimize sahip olduğumuz kaynakları en etkin şekilde kullanarak en iyi hizmeti vermektir.

Çalışan memnuniyeti: Çalışanlarımızı başarının temelini oluşturan en önemli kaynak olarak görüyoruz. Bu nedenle çalışanlarımıza teknolojik yenilikleri izleyerek gerekli kaynakları yaratma, oluşturduğumuz eğitim programları ile iç iletişimi, takım ruhunu, yaratıcılığı ve kendini müşterinin yerine koyarak empati yeteneklerini geliştirme imkanı sağlıyoruz. Çalışanlarımızın kişisel gelişimlerinin devamlılığı başarılarımızın ilk ve vazgeçilmez ilkesidir.

Sürekli iyileştirme: Her zaman hedefimiz sürekli teknolojik gelişimle olası hataları meydana gelmeden önlemektir. Şirketimizin günü yakalayıp bir adım daha öne geçebilmesi için sunduğumuz hizmetlerimizi, Sigortam.net’e özel ilklerimizi ve sektördeki yerimizi sürekli geliştiriyoruz.

Güvenilirlik: Hizmetlerimizi yerine getirirken müşterilerimizin bize emanet ettikleri bilgilerin bütünlük ve güvenliği için gerekli tüm önlemler alınmaktadır.

 

Aramalar: , , , , , , , ,

 

More Posts in İş İlanları

 
 

Paylaş 
 
 
 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir