Shell İş ilanları 2017

Shell 2015 yılında personel alımı gerçekleştirecek.

Shell insan kaynakları biriminin yaptığı açıklamalara ve sitelerinde yaptıkları duyurulara göre düzenlediğimiz sayfamızda Shell iş ilanlarını inceleyebilir, firma hakkında bilgi sahibi olabilir ve dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Çalışabilmek için yaş sınırı: Minimum yaş sınırı 18’dir.

Çalışma Saatleri: Pozisyonlara bağlı olarak değişmektedir.

Uygun Pozisyonlar: ÖN SAHA SATIŞ ELEMANI, MARKET SATIŞ ELEMANI, Perakendeci, Oto Yıkama Elemanı, (Ankara, Antalya, Bursa, İstanbul(Avr.), İzmir, Muğla (Bodrum), Samsun

Yazdırılabilir Başvuru Formu:Yok.

Başvuru Kanalları: Resmi SitesiKariyer.net

Shell’in deneyimli profesyonellere ve yeni mezunlara sunacağı çok şey var. İnovasyonun günlük çalışma hayatının bir parçası olduğu bir yerde çalışmak, global bir şirketin ve çok çeşitli projelerin bir parçası olmak bize katılmanın avantajlarından sadece birkaçı. Ayrıca sektör genelinde tanınan nitelikler edinme şansı yakalayacak ve liderliğe doğru ilerleyeceksiniz. Global operasyonlarımız genelindeki faaliyetlerin çok geniş olması sayesinde yetenekleriniz veya hedeflerinize uygun fırsatları sunabiliriz.

Shell, Türkiye pazarına 1923 yılında girdi.

Cumhuriyet ile yaşıt olan şirket, 90 yıl önce akaryakıt dağıtımı ile faaliyete başladığı Türkiye pazarında gerçekleştirdiği yatırımlarla bugün ülkenin önde gelen enerji gruplarından biri.

2006 yılında yeni bir yapılanmaya giden Shell, Turcas Petrol ile gerçekleşen birleşmeyle Petrol Ürünleri ve Madeni Yağlar Perakende ve Ticari Satışlar segmentlerini % 70 Shell, % 30 Turcas Petrol ortaklığında kurulan Shell & Turcas Petrol A.Ş. çatısı altında yapılandırdı. Shell & Turcas Petrol A.Ş.’nin faaliyet alanında “Perakende Satışlar”, “Madeni Yağlar” ve  “Rafineri ve Dağıtım” bulunmaktadır.

“Enerji ve Gaz”, “Arama ve Üretim”, “Havacılık Satışları”, “Kimya Satışları” ve  “Denizcilik Satışları” ise Türkiye’deki diğer Shell şirketlerinin ana faaliyet alanıdır.

 

Aramalar: , , , , , , , ,

 

More Posts in İş İlanları

 
 

Paylaş 
 
 
 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir