Şengüller İletişim İş İlanları 2017

Şengüller İletişim 2015 yılında personel alımı gerçekleştirecek.

Şengüller İletişim insan kaynakları biriminin yaptığı açıklamalara ve sitelerinde yaptıkları duyurulara göre düzenlediğimiz sayfamızda Şengüller İletişim iş ilanlarını inceleyebilir, firma hakkında bilgi sahibi olabilir ve dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Çalışabilmek için yaş sınırı: Minimum yaş sınırı 18’dir.

Çalışma Saatleri: Çalışma saatlerimiz  08:30 – 17:30 saatleri arasındadır.

Yazdırılabilir Başvuru Formu: Yok.

Başvuru Kanalları: Kariyer.net

1976 yılından beri faaliyet gösteren şirketimiz şu anda

Şengüller Turkcell Dağıtım Merkezi LTD.
Şengüller Zincir Mağaza LTD.
Şengüller Kurumsal Çözüm Merkezi LTD.
Şengüller İnşaat LTD.
Şengüller İthalat ve ihracat A.Ş.
olmak üzere başarılı yatırım politikaları sayesinde büyümeye devam etmektedir.

İnsan Kaynakları politikamızı; koşulsuz müşteri memnuniyeti anlayışına sahip doğru kişileri doğru işe yerleştirmek, şirketimiz içerisinde yüksek potansiyelleri seçmek, rotasyon uygulamaları ile çeşitli iş dallarında gelişmelerini sağlamak, performans yönetim sistemi ile performanslarını değerlendirerek kariyer planlaması yapmak ve çalışanlarımız ile uzun vadeli işbirliğimizi sürdürmek olarak tanımlayabiliriz.

Misyon

İletişim sektöründe öncü bir kuruluş olan Şengüller’in İnsan Kaynakları misyonu,kendi alanında en yetkin çalışanlar için en çok tercih edilen şirket olmasını sağlamaktır.

Vizyon

Çalışanlarımıza mutlu bir çalışma ortamı yaratarak, şirketimizin başarısında en büyük etken olan çalışan memnuniyetinin devamlılığını sağlamak; Müşteri odaklı, topluma karşı sorumlu ve etik değerlere önem veren, başarıyı hedefleyen personelin istihdamını saglamaktır.

Daima, yeni fikirlere açık, yaratıcı, güvenilir, çağdaş insan kaynakları politikaları uygulayarak sizlerin yanında olacağız.

 

Aramalar: , , , , , , , ,

 

More Posts in İş İlanları

 
 

Paylaş 
 
 
 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir