Sem Transformatör İş İlanları 2017

Sem Transformatör 2015 yılında personel alımı gerçekleştirecek.

Sem Transformatör insan kaynakları biriminin yaptığı açıklamalara ve sitelerinde yaptıkları duyurulara göre düzenlediğimiz sayfamızda Sem Transformatör iş ilanlarını inceleyebilir, firma hakkında bilgi sahibi olabilir ve dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Çalışabilmek için yaş sınırı: Minimum yaş sınırı 18’dir.

Çalışma Saatleri: Çalışma saatlerimiz  08:30 – 17:30 saatleri arasındadır.

Yazdırılabilir Başvuru Formu: Yok.

Başvuru Kanalları: Kariyer.net

İnsan Kaynakları 
Sem Transformatör, kurumsal hedef ve değerler ile bireysel hedef ve becerileri aynı derecede önemseyen büyük bir ailedir. Çalışanlarına olduğu kadar müşterilerine sağladığı hizmetler ile ihtiyaç ve beklentilere anında cevap vererek, insan ilişkilerine duyduğu önemini gözler önüne sermektedir. En önemli zenginliğin ve önceliğin insan olduğunun bilincinde olan Sem Transformatör, bugün geldiği noktayı çalışanlarına, çalışanlarına vermiş olduğu eğitimine ve müşterilerine verdiği değere borçludur.

Hakkımızda

Kurucumuz Hakkında: Kurucumuz ve Yönetim Kurulu Başkanımız Suat ULUSOY 1928 yılında Kayseri’de doğdu. İlk ve ortaokulu Kayseri de okudu. Lise ve üniversiteyi devlet yatılı okullarında Ankara ve İstanbul’da bitirdi.1951 yıllında Yıldız Teknik Üniversitesinden Elektrik Mühendisliği bölümünden mezun oldu. Askerlik görevini yaptıktan sonra iş hayatına Kayseri ve Civarı Elektrik Türk A.Ş de başladı iki yıl kadar burada İşletme Müdürlüğü yaptı. Bu arada Ankara’dan Turas A.Ş firmasından gelen teklifi kabul ederek burada işe başladı. Firmanın ülkemizin muhtelif yerlerindeki şehir ve kasaba elektrik şebeke yapımı ve 66 kV Enerji Nakil Hatları montajlarında şantiye şefliği yaptı. İki yıl sonra bu firmadan ayrılarak kendi işyerini kurdu. Bu arada İller Bankası’ndan ihaleye çıkan şehir, kasaba ve köylerde yapılacak elektrik şebekesi ve Enerji Nakil hatları projelerini tamamlamıştır ve yine İller Bankası’ndan ihaleye çıkan şehir, kasaba, köy ve enerji nakil hatları yapım işlerini alarak inşaatlarını tamamlamış ve bu tesislerde çok miktarlarda Transformatör kullanmış, montaj bakım ve onarımlarını yapmıştır. Böylece trafo sektöründe çeşitli çalışmalar yapmış ve ufak çapta kendi Trafo fabrikasını kurmuştur.

 

Aramalar: , , , , , , , ,

 

More Posts in İş İlanları

 
 

Paylaş 
 
 
 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir