Şekerciler Gıda İş İlanları 2017

Şekerciler Gıda 2015 yılında personel alımı gerçekleştirecek.

Şekerciler Gıda insan kaynakları biriminin yaptığı açıklamalara ve sitelerinde yaptıkları duyurulara göre düzenlediğimiz sayfamızda Şekerciler Gıda iş ilanlarını inceleyebilir, firma hakkında bilgi sahibi olabilir ve dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Çalışabilmek için yaş sınırı: Minimum yaş sınırı 18’dir.

Çalışma Saatleri: Pozisyonlara bağlı olarak değişmektedir.

Uygun Pozisyonlar: Kasiyer, Kasap, Manav, Perakende Satış Danışmanı, Unlu Mamüller Ustası, Unlu Mamüller Reyon Elemanı, Servis Şoförü, Mağaza Yönetici Yardımcısı, Market Elemanı, Şarküteri Görevlisi, Yarı Zamanlı Eleman, Unlu Mamüller Ustası, Depo Elemanı, Genel Muhasebe Elemanı,

Yazdırılabilir Başvuru Formu: Yok.

Başvuru Kanalları: Resmi Sitesi

İnsan Kaynakları Vizyonu

Şirketimiz, misyon ve vizyonumuza sahip çıkan, güncel gelişmeleri takip ederek iyi örneklerin uygulanmasında katkı sağlayabilecek, kendini ve işini geliştirmeyi hedefleyen, nitelikli insan kaynağını bünyesine kazandırmayı hedeflemiştir.

Şirketimize rekabet avantajı sağlayacak nitelikli adayların seçilmesi temel hedefimize ulaşmak için esastır.

Bünyesine kattığı çalışanları için katılımcı, yönlendiren, güvene dayalı bir iş ilişkisi kuran şirketimizde; çalışanlarımızın kalıcılığı, mutluluğu ve verimliği amaçlanmıştır.

Temel amaç iş tatmininin ve motivasyonunun yüksek tutulmasıdır.

Çalışanların performansını artırmak ve kişisel gelişimlerini desteklemek üzere eğitim ihtiyaçları belirlenerek, eğitim çalışmaları planlanır ve uygulanır.

Şekerciler Gıda Ltd. Şti. İnsan Kaynakları Birimi; şirketin hedeflerine uygun olarak insan kaynakları süreçlerini hazırlayıp yönetir ve kuruma katma değer sağlar.

Şekerciler Gıda

Bugünkü Şekerciler Gıda Ticaret Limited Şirketi, 1980 yılında Ankara Keçiören Kızlarpınarı Caddesinde 30 metrekarelik küçücük bir dükkanla perakende dünyasına giriş yaptı. O zamanların tabiri ile o küçük dükkanda bakliyat, un, şeker ve yağ ağırlıklı, yaklaşık 150 çeşit ürün satıldı. Dükkan çalışanları Şekerciler Ailesinin dört ferdinden oluşmuştu. Süreç içerisinde çevre halkının güvenini, inancını ve sevgisini kazanan Şekerciler, metrekare olarak büyürken, ürün çeşidi açısından da zenginleşti.

1998 yılında Şekerciler tabelası ile ikinci şube Keçiören Mecidiye adresinde açıldı. Mecidiye şubesiyle iyi bir çıkış daha yakalayan Şekerciler, ardından sırasıyla Keçiören Bölgesinde Etlik, Kuyuyazı, Sanatoryum, Çankaya Bölgesinde Bülbülderesi, yine Keçiören Bölgesinde Aşağı Eğlence Şubesi ,Çayyolu Bölgesinde Beysukent Şubesini ve son olarakta Alacaatlı Şubesini hizmete açtı.

 

 

Aramalar: , , , , , , , ,

 

More Posts in İş İlanları

 
 

Paylaş 
 
 
 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir