Şeker Yatırım İş İlanları 2017

Şeker Yatırım 2015 yılında personel alımı gerçekleştirecek.

Şeker Yatırım insan kaynakları biriminin yaptığı açıklamalara ve sitelerinde yaptıkları duyurulara göre düzenlediğimiz sayfamızda Şeker Yatırım iş ilanlarını inceleyebilir, firma hakkında bilgi sahibi olabilir ve dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Çalışabilmek için yaş sınırı: Minimum yaş sınırı 18’dir.

Çalışma Saatleri: Çalışma saatlerimiz  08:30 – 17:30 saatleri arasındadır.

Yazdırılabilir Başvuru Formu: Yok.

Başvuru Kanalları: www.sekeryatirim.com

Şeker Yatırım Menkul Değerler olarak, çalışanlarımızla ekip ruhu içinde, bu sektörde daima en iyi olmak için çalışıp, başarılarımızın sonucunu maddi ve manevi olarak çalışanlarımızla paylaşmayı amaç edindik. Biz, kurum kaynaklarından yapılan en iyi yatırımın personele yapılan yatırım olduğunun bilinciyle onlara gelişme olanağını sunuyoruz. Bu piyasa için gerekli olan teknolojinin en iyisine ve eğitimli bir kadroya sahibiz.
Siz de; Araştırmacı ruhu taşıyan, Kendini sürekli geliştiren, Hızlı kararlar verebilen, Kendi menfaati için Kurum menfaatini ön planda tutan bu ekip ile birlikte çalışabileceğinize inanıyorsanız ve Şeker Yatırım Menkul Değerler çalışanı olmak ayrıcalığını yaşamak istiyorsanız, aşağıdaki formu doldurup bize gönderin.

 

Aramalar: , , , , , , , ,

 

More Posts in İş İlanları

 
 

Paylaş 
 
 
 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir