Securitas Güvenlik İş İlanları 2017

Securitas Güvenlik 2015 yılında personel alımı gerçekleştirecek.

Securitas insan kaynakları biriminin yaptığı açıklamalara ve sitelerinde yaptıkları duyurulara göre düzenlediğimiz sayfamızda Securitas iş ilanlarını inceleyebilir, firma hakkında bilgi sahibi olabilir ve dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Çalışabilmek için yaş sınırı: Minimum yaş sınırı 18’dir.

Çalışma Saatleri: Pozisyonlara bağlı olarak değişmektedir.

Uygun Pozisyonlar: Güvenlik Görevlisi, Resepsiyonist (Bursa, Antalya, Mersin, İstanbul, Aksaray, Ankara, Tekirdağ, Muğla, İzmir, Gaziantep)

Yazdırılabilir Başvuru Formu: Yok.

Başvuru Kanalları: Kariyer.net

Her gün, dünyanın her yerinde, günün kahramanları olan çalışanlarımız insanların daha güvende hissetmelerini sağlıyorlar. Securitas’ta çalışanlarımıza eğitim, gelişim ve yükselme fırsatlarının yanı sıra saygın bir uluslararası şirket için çalışmanın istikrarını ve güvenini sunuyoruz. Sizlerle birlikte çalışarak, güvenlik alanındaki uzmanlığımızı ve iyi bir hizmet verme isteğimizi, toplumda gerçekten bir fark yaratmak için birleştiriyoruz.

Securitas, güvenlikte bilgi lideridir: İş ortaklarımız ve faaliyet gösterdikleri sektörler hakkında bilgi sahibiyiz, bu yüzden onların özel ihtiyaçlarını anlayabiliyor ve onlara özel hizmet üretebiliyoruz. Dünyanın dört bir yanında, küçük ve orta ölçekli işletmelerden, havalimanlarına kadar birçok alanda, 300.000 çalışanımız ile fark yaratıyoruz. Kuzey Amerika’da, Avrupa’da, Latin Amerika’da, Orta Doğu’da, Afrika’da ve Asya’da toplam 52 ülkede, her iş ortağımızın gereksinimlerine uygun güvenlik çözümleri sağlamaya odaklanıyoruz.

Securitas Türkiye Güvenlik Hizmetleri adıyla hizmetine güç katan kuruluşumuz, Türkiye pazarının bölgesel dinamiklerini, uluslararası kalite ve deneyim ile birleştirerek hızla büyümektedir.

Türkiye’nin 1990’lı yıllarda özel güvenlik sektörü ile tanışmasının ardından, 1992 yılında Ankara’da kurulan DAK Güvenlik, kuruluşunun hemen ardından sektöründe güven uyandırarak hızla yükselen bir grafik izlemiştir. Bu yükselişin ardında; sektör çok genç olmasına rağmen, kendi içerisinde gerekli uzmanlık, bilgi düzeyi, prensip ve standart hizmet anlayışı ile çalışan bir kuruluş yatar. 2002 yılının sonuna gelindiğinde Türkiye bir başka güvenlik firması ile daha tanışır. Ankara merkezli kurulan KARE Güvenlik, özellikle uluslararası standartlara uygun normlar oluşturması ile sektörde önemli bir yere sahip olur.

 

Aramalar: , , , , , , , ,

 

More Posts in İş İlanları

 
 

Paylaş 
 
 
 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir