Seçkin Onur İş İlanları 2017

Seçkin Onur 2015 yılında personel alımı gerçekleştirecek.

Seçkin Onur insan kaynakları biriminin yaptığı açıklamalara ve sitelerinde yaptıkları duyurulara göre düzenlediğimiz sayfamızda Seçkin Onur iş ilanlarını inceleyebilir, firma hakkında bilgi sahibi olabilir ve dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Çalışabilmek için yaş sınırı: Minimum yaş sınırı 18’dir.

Çalışma Saatleri: Pozisyonlara bağlı olarak değişmektedir.

Uygun Pozisyonlar: Müşteri Yöneticisi, Satış Müşteri Temsilcisi

Yazdırılabilir Başvuru Formu: Yok.

Başvuru Kanalları: Resmi Sitesi

Ücretlendirme ve Ek Olanaklar

Şirketimizde ücretler, çalışma arkadaşlarımızın görevlerine göre, enflasyon oranı ve performans değerlendirmeleri de göz önüne alınarak, yılda 2 kez artırılır. Ücret paketi maaş, prim (satış kadroları için), yemek (Öğle yemeği kurumumuz tarafından temin edilir. Yemek temin edilemeyen çalışma arkadaşlarımıza yemek fişi verilir), yol (işyerine geliş gidişler için, şirketimizce servis temin edilir. Servis temin edilemeyen çalışma arkadaşlarımıza yol ücreti ödemesi yapılır) ve diğer yan ödemelerden oluşur.

Seçkin Onur Hakkında

1950’li yıllarda küçük bir bakkal dükkanı olarak iş hayatına Bursa’da başlayan Seçkin Onur A.Ş., bugün itibari ile Güney Marmara bölgesindeki Bursa, Balıkesir, Adapazarı, Eskişehir, Bilecik, İzmit, Yalova, Düzce ve son olarak da İstanbul’daki perakendecilere satış ve dağıtım hizmeti veren sektörün önde gelen ve güçlü firmalarından biri haline geldi.

Bugün itibari ile, 19.000 metrekare çağdaş lojistik depolama alanına ve 15.000 metrekare üretim tesisine sahip, 450 personeli ve 180 araçlık dağıtım filosu ile 8500 ayrı satış noktasına ortalama 24 saatte dağıtım yapabilen bir firma olarak, Türkiye’nin en önde gelen üretici firmalarının ürünlerinin satış ve dağıtımını yapmaktayız. Bu firma ve ürünlerden bazıları; Procter&Gamble, Aroma, Marmara Birlik’tir. Ayrıca, firmamıza ait tescilli marka olan’BİZDEN’ markasıyla kendi üretimi bakliyat (fasulye, nohut, mercimek, pirinç, bulgur vb.), bezelye konservesi, salça, makarna, mantı, irmik, şeker (toz, kesme, pudra), Kemalpaşa tatlısı, çay, kahve, un gibi ürünlerin yanı sıra, mısır nişastası, buğday nişastası, pirinç unu, gibi unlu mamullerini, ISO 9001-2000 ve HACCP 22.000 kalite güvence sistemleri ile el değmeden son teknoloji ile üreterek, müşterisinin beğenisine sunmakta ve Anadolu’nun diğer illerindeki müşterilerine de distribütör kanalı ile hizmet vermektedir.

 

Aramalar: , , , , , , , ,

 

More Posts in İş İlanları

 
 

Paylaş 
 
 
 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir