SDT İş İlanları 2017

SDT 2015 yılında personel alımı gerçekleştirecek.

SDT insan kaynakları biriminin yaptığı açıklamalara ve sitelerinde yaptıkları duyurulara göre düzenlediğimiz sayfamızda SDT iş ilanlarını inceleyebilir, firma hakkında bilgi sahibi olabilir ve dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Çalışabilmek için yaş sınırı: Minimum yaş sınırı 18’dir.

Çalışma Saatleri: Çalışma saatlerimiz  08:30 – 17:30 saatleri arasındadır.

Yazdırılabilir Başvuru Formu: Yok.

Başvuru Kanalları: www.sdt.com

Misyon-Vizyon

Misyon: Ulusal ve uluslararası savunma, uzay ve havacılık sektörüne yönelik ileri teknoloji içeren özgün mühendislik ürün ve hizmetleri sunmak.

Vizyon: Savunma, uzay ve havacılık alanında, ülkemizde yeni olan teknolojik uygulamalara odaklanarak, ileri teknoloji ve özgün mühendislik çözümleri geliştiren, yurtiçi ve yurtdışına ürün/hizmet sağlayan, ürün odaklı yaklaşımlı global bir şirket olmak.

Şirket Profili

SDT, kurulduğu Şubat 2005’ten bu yana ağırlıklı olarak savunma sektöründe faaliyet göstermekte olup, Türkiye’nin önde gelen üniversitelerinden Orta Doğu Teknik Üniversitesi içinde yer alan Teknokent’te yaklaşık 75%’i mühendis ve araştırmacıdan oluşan güçlü kadrosuyla çalışmalarını sürdürmektedir.

Şirket misyonu, ulusal ve uluslararası pazara yönelik ileri teknolojiler içeren özgün mühendislik ürün ve hizmetleri sunmaktır. Bu amaçla SDT, ileri teknolojilerin önem kazandığı alanlarda ürün geliştirmeye ve Ar-Ge projeleri yürütmeye odaklanmış bulunmaktadır. Bu amaç doğrultusunda SDT tarafından yürütülen programların çoğunu Ar-Ge temelli çalışmalar oluşturmaktadır.

SDT, BVQI tarafından verilen ISO 9001: 2008 kalite yönetim sertifikasına sahiptir. Ayrıca NATO ve “Milli Gizli” Gizlilik Dereceli Tesis Güvenlik Belgesine sahip olarak gizlilik dereceli projelerde  yer almaktadır.

 

Aramalar: , , , , , , , ,

 

More Posts in İş İlanları

 
 

Paylaş 
 
 
 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir