Schneider İş İlanları 2017

Schneider 2015 yılında personel alımı gerçekleştirecek.

Schneider insan kaynakları biriminin yaptığı açıklamalara ve sitelerinde yaptıkları duyurulara göre düzenlediğimiz sayfamızda Schneider iş ilanlarını inceleyebilir, firma hakkında bilgi sahibi olabilir ve dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Çalışabilmek için yaş sınırı: Minimum yaş sınırı 18’dir.

Çalışma Saatleri: Pozisyonlara bağlı olarak değişmektedir.

Uygun Pozisyonlar: Müşteri Destek Merkezi Elemanı, Muhasebe Elemanı, Himel Satış Temsilcisi, Ofis Elemanı (Engelli), SAHA SERVİS TEKNİKERİ

Yazdırılabilir Başvuru Formu: Yok.

Başvuru Kanalları: Resmi Sitesi

Günümüzde enerji, herkesin en önem verdiği konu haline geldi. İçinde bulunduğumuz koşullar, herkesi daha az kaynak kullanarak daha fazla üretme noktasına getirmiştir. Enerji yönetiminde dünyanın en önde gelen uzmanı olan Schneider Electric, enerjiyi güvenli, güvenilir, verimli, üretken ve çevreci hale getirmektedir. Nasıl? Basitçe, enerjiyi gözle görülür hale getirerek ve size tüketimini optimum düzeye çıkaracak araçları sağlayarak.

Schneider Electric, 1836’da başlayan ve günümüze kadar devam eden yolculuğunda kendisini enerji yönetiminde global bir uzman konumuna taşımıştır.

Demir çelik sanayi ile başlayan yolculuk, 19.yy’da ağır makine ve gemi inşaası sektörlerinde devam etmiş ve 20.yy’da elektrik ve otomasyon yönetimine transfer olmuştur. 170 yıllık bir geçmişi arkasında bırakan Schneider Electric artık enerjinizle daha fazlasını vaad eden bir çözüm sağlayıcı haline gelmiştir. Bu dönüşümü keşfedin.

 

 

 

Aramalar: , , , , , , , ,

 

More Posts in İş İlanları

 
 

Paylaş 
 
 
 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir