Scania İş İlanları 2017

Scania 2015 yılında personel alımı gerçekleştirecek.

Scania insan kaynakları biriminin yaptığı açıklamalara ve sitelerinde yaptıkları duyurulara göre düzenlediğimiz sayfamızda Scania iş ilanlarını inceleyebilir, firma hakkında bilgi sahibi olabilir ve dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Çalışabilmek için yaş sınırı: Minimum yaş sınırı 18’dir.

Çalışma Saatleri: Çalışma saatlerimiz  08:30 – 17:30 saatleri arasındadır.

Yazdırılabilir Başvuru Formu: Yok.

Başvuru Kanalları: www.dogusotomotiv.com

Scania Grubu Hakkında

Scania’nın vizyonu, müşterileri, çalışanları, hissedarları ve diğer ortakları için uzun süreli değer yaratarak endüstrisinde öncü bir şirket olmaktır.

Bugün Scania, ağır kamyonlar, şehir içi ve şehirler arası otobüsler ve deniz motorlarında önde gelen bir üreticidir. Ek olarak şirket, geniş bir yelpazede servisle ilgili ürünler ve finansman servisleri sunar.

Scania, 100’ün üzerinde ülkede faaliyet gösterir ve 35.000’in üstünde çalışanı vardır. Bunların 2.400’ü esas olarak İsveç’te, şirketin üretim birimlerine yakın bir yerde araştırma ve geliştirmede çalışır. Scania’nın kurumsal satın alma departmanı, Polonya, Çek Cumhuriyeti, Amerika Birleşik Devletleri ve Çin’deki yerel tedarik ofisleri ile desteklenir. Üretim Avrupa ve Latin Amerika’da gerçekleşir. Ayrıca Scania’nın bağımsız satış ve servis organizasyonunda yaklaşık 20.000 kişi çalışır.

 

Aramalar: , , , , , , , ,

 

More Posts in İş İlanları

 
 

Paylaş 
 
 
 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir