Say Reklam İş İlanları 2017

Say Reklam 2015 yılında personel alımı gerçekleştirecek.

Say Reklam insan kaynakları biriminin yaptığı açıklamalara ve sitelerinde yaptıkları duyurulara göre düzenlediğimiz sayfamızda Say Reklam iş ilanlarını inceleyebilir, firma hakkında bilgi sahibi olabilir ve dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Çalışabilmek için yaş sınırı: Minimum yaş sınırı 18’dir.

Çalışma Saatleri: Çalışma saatlerimiz  08:30 – 17:30 saatleri arasındadır.

Yazdırılabilir Başvuru Formu: Yok.

Başvuru Kanalları: www.sayreklam.com

1989 yılında şahıs firması olarak İzmir’de faaliyetlerine başlayan Say Reklamcılık, 24.01.1992 tarihinde, Ercan GÜLDOĞAN, Erkan GÜLDOĞAN ve M. Bülent GÜLDOĞAN ortaklığında SAY Reklamcılık Sanayi ve Ticaret LTD. ŞTİ. unvanı ile faaliyetlerine devam etmeye başlamıştır.

Şirket, 27.08.2004 tarihinden itibaren de nevi değişikliği yaparak SAY REKLAMCILIK YAPI DEKORASYON PROJE TAAHHÜT ANONİM ŞİRKETİ unvanı ile faaliyetlerine devam etmektedir.

Şirket, bina ve açık alanların tüm görsel iletişim ürünlerini tasarlamak, üretmek ve montajını gerçekleştirmekte, iç ve dış mekanlarda dekorasyon işleri, her türlü çelik ve betonarme yapı alımı, satımı ve imalatı ile ilgili proje taahhüt işlerini de yürütmektedir.

Şirket’in üretim tesisleri İzmir Kemalpaşa Organize Sanayi Bölgesindedir. Mülkiyeti Şirket’e ait 20.000 m² arazi üzerine kurulu fabrikanın 16,500 m² si kapalı alandır. Fabrikada metalform, alüminyum, akrilik, ahşap, termoform, vakum, yaş boya, toz boya, cila ve folyo bölümleri mevcuttur.

 

 

Aramalar: , , , , , , , ,

 

More Posts in İş İlanları

 
 

Paylaş 
 
 
 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir