Sarkuysan İş İlanları 2017

Sarkuysan 2015 yılında personel alımı gerçekleştirecek.

Sarkuysan insan kaynakları biriminin yaptığı açıklamalara ve sitelerinde yaptıkları duyurulara göre düzenlediğimiz sayfamızda Sarkuysan iş ilanlarını inceleyebilir, firma hakkında bilgi sahibi olabilir ve dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Çalışabilmek için yaş sınırı: Minimum yaş sınırı 18’dir.

Çalışma Saatleri: Pozisyonlara bağlı olarak değişmektedir.

Uygun Pozisyonlar: Genel Başvuru

Yazdırılabilir Başvuru Formu: Yok.

Başvuru Kanalları: Resmi Sitesi

UYGULAMALARIMIZ
İşe alım: İşe alınacak personelin ortak değerlerimize uygunlukları yanında göreve özgü yetkinliklere de sahip olmaları esastır. Çalışanlarımız için her yıl yapılan performans değerlendirmeleri çerçevesinde kariyer planlaması, ücretlendirme ve bireysel gelişimi politikaları oluşturulur.

Eğitim: Personelimizin eğitim ihtiyaçları her yıl analiz edilerek yıllık eğitim planlaması yapılır. Eğitimler mesleki, sosyal ve yabancı dil alanlarında yoğunlaşır.

Staj: Toplumsal bir sorumlulukla yaz ve kış dönemlerinde staj yapmak isteyen lise ve üniversite öğrencilerine açılan kontenjan dahilinde olanak sağlanır.

Ödül ve Öneri Sistemimiz: Şirketimizin ilk kurucuları arasında bulunan ve 30 yıl Yönetim Kurulu Başkanlığı görevinde bulunan rahmetli başkanımız Cihan BEKTAŞ adına her yıl çeşitli alanlarda 5 personele Cihan BEKTAŞ Başarı Ödülü verilir. Ayrıca yılın başarılı servisleri seçilerek yıl boyunca servislerinde asılacak başarı bayrağını almaya hak kazanırlar. Her personelimizin öneride bulunması teşvik edilerek uygun öneri yapanlar sistemimiz dahilinde ödüllendirilir. Bunların yanında her yıl sonundaki üretime geçiş yıl dönümlerini kutlama günlerinde 5.,15., ve 25. kıdem yıllarını dolduran personele teşekkür şilti ve armağanlar verilir.

Sosyal Faaliyetlerimiz: Türk Müziği Koromuz, Folklor ve Modern Dans Grubumuz, Sportif Faaliyetlerimiz, çeşitli amaçlı partilerimiz, Sarkuysan Bayramımız gibi sosyal etkinlerle personelimizin sosyal gelişimine, karşılıklı ilişkilerin güçlenmesine ve keyifli bir çalışma ortamının oluşmasına çalışılmaktadır.

İŞE BAŞVURU VE DEĞERLENDİRME
Başvurular önce İnsan Kaynakları bölümümüzde değerlendirilir ve başvuru sahibinin yetkinlikleri, mevcut boş pozisyonların belirlenen yetkinlikleriyle örtüşüyorsa aday ile ilişkiye geçilir. Aday mevcut boş pozisyonlara uygun değilse bilgi bankamızda aktif halde tutularak gerektiğinde öncelikle değerlendirmeye alınır.

 

Aramalar: , , , , , , , ,

 

More Posts in İş İlanları

 
 

Paylaş 
 
 
 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir