Sarıtaş İş İlanları 2017

Sarıtaş 2015 yılında personel alımı gerçekleştirecek.

Sarıtaş insan kaynakları biriminin yaptığı açıklamalara ve sitelerinde yaptıkları duyurulara göre düzenlediğimiz sayfamızda Sarıtaş iş ilanlarını inceleyebilir, firma hakkında bilgi sahibi olabilir ve dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Çalışabilmek için yaş sınırı: Minimum yaş sınırı 18’dir.

Çalışma Saatleri: Çalışma saatlerimiz  08:30 – 17:30 saatleri arasındadır.

Yazdırılabilir Başvuru Formu: Yok.

Başvuru Kanalları: www.saritas.com

SARITAŞ, sürekli büyümeyi hedefleyen ve “Ülkem varsa, ben varım” bilinciyle sürekli yatırım yapan, istihdam sağlayan, geniş vizyonu, modern yönetim anlayışı ve tesisleri ile tamamen yerli sermayeli örnek bir kuruluştur.

SARITAŞ’ta müşteri memnuniyetini sağlamanın yolunun önce personel memnuniyetini sağlamaktan geçtiği bilinciyle hareket edilmektedir. Bu doğrultuda, personelimizin her türlü ihtiyacının en kaliteli ve hijyenik koşullarda temin edilmesine özen gösterilmektedir.

Gerek teçhizat ve kıyafet gerekse fabrika içinde yapılan düzenlemelerle her türlü güvenlik önlemi alınmakta, iş güvenliği ve işçi sağlığı kurallarına titizlikle uyulmaktadır.

Soyunma odalarından tuvaletlere, yemekhanesinden ofis ve üretim tesislerine kadar bütün birimlerinde temizliğe, tertip ve düzene azami derecede dikkat edilmekte ve tüm personel bu konular ile ilgili teşvik edilmektedir.

SARITAŞ çalışanlarının kullanımına sunduğu, benzerlerinin çok üzerinde donanım ve olanaklara sahip olan spor salonu ile farklılığını ve kalite anlayışını göstermektedir.

 

Aramalar: , , , , , , , ,

 

More Posts in İş İlanları

 
 

Paylaş 
 
 
 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir