Saraydüzü Belediyesi Geçici İşçi Alımı 2017

Bu işgücü istemi, İŞKUR‘un SİNOP ÇALIŞMA VE İŞ KURUMU İL MÜDÜRLÜĞÜ biriminden ilan edilmiştir.
SARAYDÜZÜ BELEDİYE BAŞKANLIĞI
Son Başvuru Tarihi : 19 Ağustos 2015
Yayınlanma Tarihi : 10 Ağustos 2015

Genel Şartlar ve Notlar

1-Park, bahçe ve büro temizlik işlerinde çalıştırılacaktır.

2-Talep şartlarına durumu uyan adaylar, ilanın yayınlandığı tarihten itibaren 10 gün içerisinde talebin yayımlandığı yerdeki il/şube müdürlüğümüzden veya www.iskur.gov.tr internet adresi üzerinden başvuru yapabilirler.

3-Müracaat tarihleri çakışan, aynı kamu kurum ve kuruluşunun birden fazla işgücü talebine durumu uyan iş arayanın, tercihi doğrultusunda sadece bir talebe müracaatı kabul edilecektir.

4-Kamu kurum ve kuruluşlarının sürekli (daimi), geçici işgücü taleplerine yapılan başvurularda kişilerin adrese dayalı nüfus kayıt sisteminde kayıtlı olan adresleri dikkate alınır.

5-Gerçeğe aykırı belge verenlerin ya da beyanda bulunanların başvurusu geçersiz hale getirilmesi, işe alınması işleminin iptaline ilişkin kurumun ve talep sahibi kamu kurum ve kuruluşunun yasal işlem yapma hakkı saklıdır.

6-Kuraya tabi olan işgücü taleplerine şartları uyan ve müracaatları kabul edilenlerin tamamı noter huzurunda kura çekimi için işverene gönderilir.

7-Kuraya tabi taleplere başvuran önceliklilerin tamamı kura çekilmek üzere, isim ve adresleri ile durumlarına ilişkin açıklayıcı bilgilerle birlikte, ayrı bir liste halinde kamu kurum ve kuruluşuna bildirilir.

8-Öncelik hakkına sahip olanlardan, başvuruda bulundukları sürekli veya geçici işgücü talebine işverence davet edildikleri halde mücbir sebepler dışında icabet etmeyen, sınava katılmayan, işi reddeden veya kamuda sürekli işçi statüsünde işe yerleşenlerin öncelik hakkı ortadan kalkar. Öncelik hakkından ikinci kez yararlanılamaz.

9-İşyerine ismi bildirilen kişilere yazılı veya sözlü sınavın yeri ve zamanı talebi veren kamu kurum ve kuruluşu tarafından adaylara yazılı olarak bildirilecektir.

10-Taleplere başvuru yapan ve nihai listede yer alan adaylar, eğitim durumu, tecrübe, öncelik durumu, yabancı dil şartı vb. Koşulları taşıyıp taşımadıklarını yazılı veya sözlü sınavdan önce talebi veren kamu kurum ve kuruluşuna ibraz etmek zorundadır. Bu durumlarını belgeleyemeyenler veya yanlış beyanda bulunanlar nihai listeden çıkarılarak sıralamada yer alan diğer kişiler listelere dahil edilecektir. ÇALIŞMA YERİ: MERKEZ MAHALLESİ MEBUS HİLMİ BİÇER CADDESİ NO:78 SARAYDÜZÜ/SİNOP; KURA YERİ, TARİHİ VE SAATİ: MERKEZ MAHALLESİ MEBUS HİLMİ BİÇER CADDESİ NO:78 SARAYDÜZÜ BELEDİYESİ MALİ HİZMETLER MÜDÜRLÜĞÜ, 24.08.2015 TARİHİNDE SAAT 10:00’DA BAŞLAYACAKTIR.

Meslek Bilgileri

Meslek Deneyim (Yıl) Öğrenme Türü
Beden İşçisi (Temizlik)

Kura Bilgileri

Kura Yeri Kura Tarihi Kura Saat Dilimi
MERKEZ MAHALLESİ MEBUS HİLMİ BİÇER CADDESİ NO:78 SARAYDÜZÜ BELEDİYESİ MALİ HİZMETLERMÜDÜRLÜĞÜNDE 24.08.2015 10:00 – 11:00

Çalışma Adresi Bilgisi

Yer : Yurtiçi

Çalışma Adresi : Merkez Mahallesi Mebus Hilmi Biçer Caddesi no:78
57300 SARAYDÜZÜ
SİNOP / TÜRKİYE

Tercih Edilen İkametgah İlçeleri :SARAYDÜZÜ

İrtibat Bilgileri

Adı Soyadı Hasan PEKER
Ünvanı Belediye Başkanı
Telefon No 03684858155
E-Posta

Diğer Bilgiler

İşveren Türü Kamu
Toplam Açık İş Sayısı 2
İş Sözleşmesi Tipi Belirli Süreli (Geçici)
Çalışma Şekli Kısmi Süreli
 

Aramalar: , , , , , ,

 

Paylaş 
 
 
 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir