Sapro Temizlik Ürünleri İş İlanları 2017

Sapro Temizlik Ürünleri 2015 yılında personel alımı gerçekleştirecek.

Sapro Temizlik Ürünleri insan kaynakları biriminin yaptığı açıklamalara ve sitelerinde yaptıkları duyurulara göre düzenlediğimiz sayfamızda Sapro Temizlik Ürünleri iş ilanlarını inceleyebilir, firma hakkında bilgi sahibi olabilir ve dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Çalışabilmek için yaş sınırı: Minimum yaş sınırı 18’dir.

Çalışma Saatleri: Pozisyonlara bağlı olarak değişmektedir.

Uygun Pozisyonlar: Mekanik Teknikeri, Muhasebe Uzmanı, Depo İşçisi, Makine Operatörü, ELEKTRİK TEKNİSYENİ, Üretim Elemanı, Vasıfsız Eleman, Şoför/Sürücü,

Yazdırılabilir Başvuru Formu: Yok.

Başvuru Kanalları: Kariyer.net

SAPRO kurulduğu günden itibaren yoğunlukta Avrupa olmak üzere tüm dünyaya private label üretim yapmaktadır. 15 yılı aşkın tecrübesi ve gelişmiş teknolojisi ile her türlü ürünü geliştirmekte ve istenen özelliklerde müşterilerine sunabilmektedir. Firmamız müşterilerinin markalarına gösterdiği hassasiyet, kaliteli üretim ve müşteri odaklı hizmet anlayışı ile private label sektöründe tercih edilen firmalardan biri haline gelmiştir.

1997 yılında kurulmuş olan Sapro Temizlik Ürünleri Sanayi ve Ticaret A.Ş. 2005 yılında, 20.000 m2 alan üzerine kurulu modern tesislerine taşınarak yurt içi ve yurt dışı müşterilerine hizmet vermeye başlamıştır. Avrupa Komisyonu talimatları doğrultusunda hijyenik üretim için tasarlanmış fabrikamız “akıllı bina” teknolojisi ile donatılmıştır.

Grup Şirketleri

  • Sapro Temizlik Ürünleri San. ve Tic. A.Ş.
  • Tetra Pazarlama ve Dış Ticaret A.Ş.
  • Multipak Ambalaj San. Ve Tic. A.Ş.
  • Lotus Pazarlama San. Ve Tic. A.Ş.
 

Aramalar: , , , , , , , ,

 

More Posts in İş İlanları

 
 

Paylaş 
 
 
 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir