Santa Farma İş İlanları 2017

Santa Farma 2015 yılında personel alımı gerçekleştirecek.

Santa Farma insan kaynakları biriminin yaptığı açıklamalara ve sitelerinde yaptıkları duyurulara göre düzenlediğimiz sayfamızda Santa Farma iş ilanlarını inceleyebilir, firma hakkında bilgi sahibi olabilir ve dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Çalışabilmek için yaş sınırı: Minimum yaş sınırı 18’dir.

Çalışma Saatleri: Çalışma saatlerimiz  08:30 – 17:30 saatleri arasındadır.

Yazdırılabilir Başvuru Formu: Yok.

Başvuru Kanalları: kariyer.net

Santa Farma uzun yıllardan beri edindiği deneyimlerini sektörde yerini korumak için değil, bunları sürekli geliştirerek, yenileyerek, kurumu geleceğe taşıyacak bir araç olarak kullanmıştır. Sürekli gelişme ve geliştirme, Santa Farma’nın vazgeçemeyeceği temel çalışma ilkelerinden biridir.

Bu çabaların sonucu ortadadır. Santa Farma 66 yıl önce küçük bir laboratuar iken, bugün 1000’in üzerinde çalışanı ile büyük bir sanayi kuruluşuolmuştur. Tüm Santa Farma çalışanları, yıllardır kurucularından aldıkları ilhamla, kurum ilkelerine sahip çıkarak, insanlara umut verecek farmasötik çözümler sunmak için birer gönüllü gibi çalışmışlardır ve çalışmaktadırlar.

Santa Farma’nın kurum ilkeleri tasarlanmamıştır. Onlar daha şirket kurulurken var olmuşlardır. Ancak Santa Farma, geleceğini özenle tasarlamaktadır. Yakın ve uzak gelecek için hedefleri vardır. Santa Farma’yı bu hedeflere ulaştıracak mekanizmaları işveren ile çalışanlar, birlikte kurmuşlar ve uygulamaya almışlardır.

Bu mekanizmaların en önemlisi olan İnsan Kaynakları Sistemleri entegre bir anlayışla yine Santa Farma’lılarca yenilenmiştir.

Santa Farma giderek büyüyen bir ailedir, amacı ise gelecekte tasarlamış olduğu hedeflere, çalışanları ile elele ulaşmaktır.

 

Aramalar: , , , , , , , ,

 

More Posts in İş İlanları

 
 

Paylaş 
 
 
 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir