Sandoz İş İlanları 2017

Sandoz 2015 yılında personel alımı gerçekleştirecek.

Sandoz insan kaynakları biriminin yaptığı açıklamalara ve sitelerinde yaptıkları duyurulara göre düzenlediğimiz sayfamızda Sandoz iş ilanlarını inceleyebilir, firma hakkında bilgi sahibi olabilir ve dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Çalışabilmek için yaş sınırı: Minimum yaş sınırı 18’dir.

Çalışma Saatleri: Çalışma saatlerimiz 08:30 – 17:30 saatleri arasındadır.

Uygun Pozisyonlar: Genel Başvuru.

Yazdırılabilir Başvuru Formu: Yok.

Başvuru Kanalları: Resmi Site.

Novartis’in eşdeğer ilaç şirketi Sandoz, eşdeğer ilaçlarda dünya lideridir. 120 yılı aşkın bir geçmişe sahip olan Sandoz, olağanüstü kalitesiyle ün yapmış güvenilir bir liderdir. Patent korumasının kaybedilmesinin ardından kaliteli ve uygun maliyetli ilaçlar geliştirmeye, üretmeye ve pazarlamaya yönelik stratejik ve müşteri odaklı yaklaşımımız, şirketimizi dünya çapındaki en büyük ve en saygın iki şirketten biri yaptı. İlaçlarımız tüm dünyadaki insanların %90’ına ulaşıyor, kendimizi global çapta uygun maliyetli sağlık hizmetine erişimi daha da arttırmaya adadık.

Kapsamlı global geliştirme ve üretim ağımız ve dünya çapındaki ticari varlığımız, temel moleküllerden bitmiş ilaçlara kadar geliştirme ve üretim süreçlerinin tüm aşamalarını kapsayan çok çeşitli standart ve farklı ürünler ile tamamlanmaktadır. Kaliteye olan değişmez bağlılığımızla desteklenen bu uzmanlık ve kapsamlı global varlık kombinasyonu, bizi rekabetten açık bir şekilde ayıran bir rekabet üstünlüğü sağlıyor.

Geniş bir kalitede düşük maliyetli ilaç yelpazesi sunan Sandoz, aynı zamanda maliyeti yüksek yeni çıkan tedavilerin finansmanında kullanılabilecek kayda değer tasarruflar sağlayarak ve dolayısıyla sürekli farmasötik yeniliği teşvik ederek dünya çapında sağlık hizmeti sistemlerinin istikrarına katkı sağlar.

Böylelikle Sandoz, Novartis’in hastalara, doktorlara, sağlık hizmeti sağlayıcılarına tüm sağlık hizmeti boyunca kapsamlı bir ilaç yelpazesi sunma stratejisinin temel kolonlarından birini temsil eder. Novartis şu anda hem patent korumalı hem de eşdeğer ilaçlarda lider bir global konuma sahip tek şirkettir ve bu durum Sandoz’un teknik, klinik ve ruhsatlandırma uzmanlığından faydalanmasına imkan tanır.

 

Aramalar: , , , , , , , ,

 

More Posts in İş İlanları

 
 

Paylaş 
 
 
 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir