Samsun Makina Sanayi İş İlanları 2017

Samsun Makina Sanayi 2015 yılında personel alımı gerçekleştirecek.

Samsun Makina Sanayi insan kaynakları biriminin yaptığı açıklamalara ve sitelerinde yaptıkları duyurulara göre düzenlediğimiz sayfamızda Samsun Makina Sanayi iş ilanlarını inceleyebilir, firma hakkında bilgi sahibi olabilir ve dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Çalışabilmek için yaş sınırı: Minimum yaş sınırı 18’dir.

Çalışma Saatleri: Çalışma saatlerimiz  08:30 – 17:30 saatleri arasındadır.

Yazdırılabilir Başvuru Formu: Yok.

Başvuru Kanalları: www.Samsunmakina.com.tr

Samsun Makina Sanayi A.Ş. (SMS), 40 yılı aşkın tecrübesi ile sulama, içmesuyu, atıksu ve altyapı ekipmanlarının projelendirilmesi, üretilmesi, montajı ve devreye alınması konusunda vermekte olduğu hizmetleri ile Türkiye’nin önde gelen sanayi kuruluşlarından birisidir.

1967 yılında santrifüj pompalar ile başlayan imalat programımız bugün kelebek vanalar, metal ve elastomer yataklı sürgülü vanalar, tilting, çalpara ve nozzle tip çek vanalar, hava tahliye vanaları, demontaj parçaları, yangın hidrantları ve düktil boru bağlantı parçaları (fittings) ile çok geniş bir program dahilinde sürmektedir. 2002 yılı sonu itibariyle faaliyete geçen düktil döküm boru fabrikası bu konuda Türkiye’nin ilk fabrikası olma özelliğini taşımaktadır.

SMS, Samsun Organize Sanayi Bölgesinde kurulu 200.000 m² açık ve 100.000 m² kapalı alana sahip fabrikasında yıllık 200.000 ton döküm kapasitesi ile ülkemizin sayılı dökümhanelerinden birisine sahiptir. Manuel, otomatik ve reçineli kalıplama hatlarında 1 kg’dan 25 ton’a kadar parçalar kalıplanarak dökülebilmekte ve modern tezgahlarda işlenebilmektedir.

Yeni fabrikamızın yapım ve inşaat çalışmaları Adana Organize Sanayi Bölgesi’nde devam etmektedir.

 

Aramalar: , , , , , , , ,

 

More Posts in İş İlanları

 
 

Paylaş 
 
 
 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir