Şahinler Holding İş İlanları 2017

Şahinler Holding 2015 yılında personel alımı gerçekleştirecek.

Şahinler Holding insan kaynakları biriminin yaptığı açıklamalara ve sitelerinde yaptıkları duyurulara göre düzenlediğimiz sayfamızda Şahinler Holding iş ilanlarını inceleyebilir, firma hakkında bilgi sahibi olabilir ve dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Çalışabilmek için yaş sınırı: Minimum yaş sınırı 18’dir.

Çalışma Saatleri: Pozisyonlara bağlı olarak değişmektedir.

Uygun Pozisyonlar: Elektrik Bakım Elemanları, İşletme Mühendisi, Müşteri Temsilcisi, Gıda Mühendisi, Üretim Sorumlusu, Pazarlama Uzmanı,

Yazdırılabilir Başvuru Formu: Yok.

Başvuru Kanalları: Resmi Sitesi – Yenibiris.com

Şahinler Holding İş Olanakları

Grubumuz, eleman istihdamına yönelik gereksinimlerini Grubumuzun web adresinde, seçkin gazete, dergi gibi basın yayım organlarında ve işe yerleştirme hizmeti sağlayan internet tabanlı portallarda çıkan ilanlar ile duyurmaktadır.

Şahinler Holding’de merkezden koordine edilen bir İnsan Kaynakları Yönetimi yapılanması mevcut olup, birçok firmamızın kendi insan kaynakları yapılanmaları mevcuttur. Holding Merkez İnsan Kaynakları Yönetimi şirketlerimize yol göstermek adına araştırmalar yapmakta, projeler geliştirmekte, eğitim programları düzenlemekte, raporlama işlemlerini gerçekleştirme ve personel alım sürecini yönetmektedir.

Mevcut insan kaynakları yapımız itibariyle, insan kaynakları organizasyonu olan firmalarımız kendi başvuru havuzlarını oluşturmakla birlikte; merkezi bir başvuru havuzu Holding Merkez İnsan kaynakları Yönetimi tarafından oluşturulmaktadır. Adaylarımız Grubumuza ulaşmak istediklerinde yukarıdaki yolu izleyebileceklerdir.

Staj Olanakları

Şirketimiz bünyesinde staj yapmak isteyen, öğrenimleri sırasında kazandıkları teorik bilgileri gerçek iş ortamında uygulayarak pekiştirmek ve iş hayatına yönelik ön bilgi ve tecrübe edinmek isteyen tüm öğrenciler başvurabilir. Başvurular, aşağıdaki linkten yapılabilir.

 

Aramalar: , , , , , , , ,

 

More Posts in İş İlanları

 
 

Paylaş 
 
 
 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir