Rönesans İnşaat İş İlanları 2017

Rönesans Holding 2015 yılında personel alımı gerçekleştirecek.

Rönesans Holding insan kaynakları biriminin yaptığı açıklamalara ve sitelerinde yaptıkları duyurulara göre düzenlediğimiz sayfamızda Rönesans Holding iş ilanlarını inceleyebilir, firma hakkında bilgi sahibi olabilir ve dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Çalışabilmek için yaş sınırı: Minimum yaş sınırı 18’dir.

Çalışma Saatleri: Haftaiçi Çalışma Şekli: 09.00 – 18.00 Haftasonu Çalışma Saatleri (Cumartesi): 09.00 – 13.30

Uygun Pozisyonlar: Elektrik İşleri Proje Müdür Yardımcısı, Engelli Personel, Teknik Ofis Mühendisi, Elektrik İşleri Şefi, Mekanik Teknisyeni, Topoğraf, Elektrik Teknisyeni

Yazdırılabilir Başvuru Formu:Yok.

Başvuru Kanalları: Resmi Sitesi

“Önce İnsan” düşüncesi ile yola çıkan İnsan Kaynakları Bölümü’müz topluma saygının insana saygıdan başlayacağı düşüncesindedir. Bu bakış açısıyla doğru, hızlı ve kararlı adımlarla kurguladığımız ve işlerliğini sağladığımız “İnsan Kaynakları Uygulamalarımız” çalışanlarımızın; memnuniyetini sağlamayı, arzuladıkları kişisel ve mesleki gelişimlerini planlamayı, motivasyonlarını yükseltmeyi ve aidiyet duygularını harekete geçirmeyi hedeflemektir.

Seçme ve yerleştirme süreçlerinde “Doğru işe doğru kişi” ilkesi doğrultusunda yetkinlik bazlı mülakat teknikleri uygulanarak adayların bilgi, beceri ve yeteneklerine uygun pozisyonlara yerleştirilmeleri sağlanmaktadır.

Kariyer haritaları ile çalışanların etkin şekilde değerlendirilmesini sağlayacak bir kariyer planlaması oluşturularak çalışanlar ile paylaşılmaktadır. Yetenekli çalışanlar, “Gelişim Merkezi” uygulamaları ile değerlendirilmekte ve görev alacakları üst düzey pozisyonlara hazırlanmaktadırlar.

Eğitim programları ile çalışanların kişisel ve mesleki gelişimlerine katkıda bulunulmaktadır.

Performans yönetim sistemi ile çalışanların kendi çalışmalarının sonuçlarını görmesine ve kendilerini değerlendirmesine olanak sağlanmaktadır.

Rönesans Holding

Rönesans Holding, inşaat, gayrimenkul yatırım, enerji üretim, sağlık ve eğitim faaliyetlerine odaklanmış; Türkiye, Bağımsız Devletler Topluluğu ve MENA Bölgesi’ni (Orta Doğu ve Kuzey Afrika) içeren coğrafyada çalışmalarını sürdüren bir şirketler topluluğudur.

Rönesans’ın temelleri 1993 yılında, Erman Ilıcak tarafından kurulan ve bugün Rönesans Grubu’nun lokomotif şirketi olan Rönesans İnşaat ile atılmıştır. Rusya’nın St. Petersburg kentinde kurulan Rönesans İnşaat, kısa zamanda yeni pazarlara açılmayı başarmış ve bugün REC Uluslararası İnşaat Yatırım Sanayi ve Ticaret A.Ş. “Rönesans İnşaat” unvanıyla anılan uluslararası bir müteahhitlik firması niteliği kazanmıştır.

Erman Ilıcak’ın sürekli gelişime inanarak, kaliteden ödün vermeksizin yarattığı üstün başarı öyküsünün simgesi olan Rönesans Holding, bugün ana müteahhit ve yatırımcı olarak 16 farklı ülkede alışveriş merkezleri, ofisler, oteller, konutlar, karma yapılar, ağır sanayi tesisleri, altyapı tesisleri, hafif üretim tesisleri, kimyasal ve ilaç üretim tesisleri, yiyecek ve içecek işleme tesisleri, araba ve makine fabrikaları, devlet binaları ve enerji santralleri inşa etmektedir.

Türkiye, Rusya, Türkmenistan, Kazakistan, Belarus, Gabon, Avusturya, Almanya, Finlandiya, İsveç, İsviçre, Azerbaycan, Libya, Nijerya, Irak ve Katar’da faaliyetlerini sürdüren Rönesans İnşaat, Bağımsız Devletler Topluluğu, Orta Doğu ve Kuzey Afrika ülkelerini kendine hedef pazarlar olarak belirlemiştir.

 

Aramalar: , , , , , , , ,

 

More Posts in İş İlanları

 
 

Paylaş 
 
 
 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir