Roketsan İş İlanları 2017

Roketsan Güvenlik 2015 yılında personel alımı gerçekleştirecek.

Roketsan Güvenlik insan kaynakları biriminin yaptığı açıklamalara ve sitelerinde yaptıkları duyurulara göre düzenlediğimiz sayfamızda Roketsan Güvenlik iş ilanlarını inceleyebilir, firma hakkında bilgi sahibi olabilir ve dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Çalışabilmek için yaş sınırı: Minimum yaş sınırı 18’dir.

Çalışma Saatleri: Çalışma saatlerimiz 08:30 – 17:30 saatleri arasındadır.

Uygun Pozisyonlar: Genel Başvuru.

Yazdırılabilir Başvuru Formu: Yok.

Başvuru Kanalları: Resmi Site.

Çalışanlarımızın sorumluluk bilinci yüksek, dinamik ve gelişim odaklı olmasının şirketimizin itibarını arttıracağı inancıyla Roketsan’ın eğitim politikası; belirlemiş olduğu vizyonu doğrultusunda her bir çalışanına görevini en iyi şekilde yerine getirebilmesi, gelişmeleri yakından takip edebilmesi, inovatif olması ve bireysel olarak kendini geliştirebilmesi için gerekli tüm eğitim fırsatlarının tanınması ve bunun sürekliliğinin sağlanmasıdır.

Roketsan Eğitim Kampüsü

Şirketimizde insan kaynağımızdan beklenen performansı en yüksek noktaya çıkarmak için, e-öğrenme sistemleri bir öğrenme, bilgi paylaşımı ve iletişim aracı olarak kullanılmaktadır.

Bu bağlamda eğitimlerde verimliliği arttırmak amacıyla Roketsan Eğitim Kampüsü üzerinden e-eğitim ve karma eğitimler çalışanlarımızın kullanıma sunulmaktadır.

Oryantasyon eğitimlerimiz,  iç eğitimler ve paket kişisel gelişim eğitimlerinin yürütüldüğü Roketsan Eğitim Kampüsü aynı zamanda eğitim yönetim sistemi sayesinde ölçme ve değerlendirme çalışmalarının etkili olarak yürütüldüğü bir eğitim platformudur.

Yönetici Yetiştirme/Geliştirme Eğitimleri

Yöneticilerimizin yetkinliklerini arttırmayı hedeflediğimiz Yönetici Geliştirme Çalışmaları her yıl düzenli olarak gerçekleştirilen Yönetici Paylaşım Toplantıları ile sürdürülmektedir. Yapılan paylaşım toplantıları ile yönetim seviyesi çalışanlarımız arasında bir sinerji oluşturmak ve iyi uygulama örneklerini paylaşarak yaygınlaştırmak hedeflenmektedir.

Aynı zamanda yönetici kadrosuna atanması planlanan çalışanlarımız ise Değerlendirme Merkezi uygulamasının ardından Yönetici Yetiştirme sürecine dahil olmaktadır. Değerlendirme merkezi çalışmalarını sonlandıran yönetici adayları geliştirilmesi gereken alanlarına yönelik hazırlanan eğitim ve gelişim planlarına dahil olmaktadırlar.

 

Aramalar: , , , , , , , ,

 

More Posts in İş İlanları

 
 

Paylaş 
 
 
 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir