PTT İş İlanları 2017

PTT 2015 yılında personel alımı gerçekleştirecek.

PTT insan kaynakları biriminin yaptığı açıklamalara ve sitelerinde yaptıkları duyurulara göre düzenlediğimiz sayfamızda PTT iş ilanlarını inceleyebilir, firma hakkında bilgi sahibi olabilir ve dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Çalışabilmek için yaş sınırı: Minimum yaş sınırı 18’dir.

Çalışma Saatleri: Pozisyonlara bağlı olarak değişmektedir.

Uygun Pozisyonlar: Tekniker, Dağıtıcı, Gişe Görevlisi, Avukat, Mühendis, Kurye.

Yazdırılabilir Başvuru Formu: Yok.

Başvuru Kanalları: Resmi Sitesi 

Personel Alımına İlişkin Duyuru

Kuruluşumuz 6475 sayılı Kanunla Posta ve Telgraf Teşkilatı Anonim Şirketi olarak yapılandırılmıştır. Şirketimize, 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu ve diğer Kanunların sözleşmeli personel hakkındaki hükümlerine tabi olmaksızın İdari Hizmet Sözleşmesi ile personel istihdam edilmektedir. Söz konusu personel Sosyal Güvenlik bakımından 5510 sayılı Kanunun 4’üncü maddesinin birinci fıkrasının (a) bendi hükümlerine tabidir.

Şirketimize personel alımları Kamu Personeli Seçme Sınavına (KPSS) girmiş adaylar arasından yapılmaktadır. Bunun dışındaki kaynaklarda yer alan bilgi ve ilanlar ile vatandaşlarımızı farklı yöntemlerle işe girmenin mümkün olduğu yönünde yönlendirmeye çalışanlara itibar edilmemesi gerekmektedir.

Personel istihdamına ilişkin sorularınızı [email protected] adresine gönderebilirsiniz.

Tüm kamuoyuna duyurulur.

PTT

 

Posta ve Telgraf Teşkilatı Genel Müdürlüğü ya da kısa adıyla PTT, Türkiye Cumhuriyeti’nin posta örgütüdür. 2013 yılı Mayıs ayında TBMM’de kabul edilen tasarı ile Posta ve Telgraf Teşkilatı Anonim Şirketihaline gelmiştir.

 

Aramalar: , , , , , , , ,

 

More Posts in İş İlanları

 
 

Paylaş 
 
 
 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir