Pronet İş İlanları 2017

Pronet 2015 yılında personel alımı gerçekleştirecek.

Pronet insan kaynakları biriminin yaptığı açıklamalara ve sitelerinde yaptıkları duyurulara göre düzenlediğimiz sayfamızda Pronet iş ilanlarını inceleyebilir, firma hakkında bilgi sahibi olabilir ve dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Çalışabilmek için yaş sınırı: Minimum yaş sınırı 18’dir.

Çalışma Saatleri: Haftaiçi Çalışma Şekli: 08.30 – 17.30

Uygun Pozisyonlar: Montaj Ekip Şefi, Montaj Teknisyeni, Pronet Bölge Satış Temsilcisi, Pronet Satış Uzmanı, Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi, Engelli Eleman,

Yazdırılabilir Başvuru Formu:Yok.

Başvuru Kanalları: Resmi Sitesi

Pronet Güvenlik olarak bugün tüm Türkiye çapında 1500’e yakın çalışanımızla müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Sizler de sürekli gelişen ve hızla büyüyen bu genç ve dinamik kadronun bir parçası olmak isterseniz yuklarıdaki kanallardan çeşitli departmanlarda görevlendirilmek üzere niteliklerinize uygun pozisyonlara başvuru yapabilirsiniz.

İşe Alım ve Mülakat

  • Pronet Güvenlik İnsan Kaynakları ekibi olarak, şirketimize ulaşan tüm başvuruları titiz bir değerlendirme sürecinden geçirerek sonuçlandırmaktayız. Değerlendirme sürecimizde doğru adayın doğru pozisyona yerleştirilmesi için şirket yetkinliklerimiz doğrultusunda mülakatlar, kişilik envanterleri ve pozisyona bağlı olarak Değerlendirme Merkezi Uygulamaları kullanmaktayız.
  • Tüm bu süreçlerden başarıyla geçen çalışma arkadaşlarımız eğitim süreçlerimize ve oryantasyon programımıza dahil olurlar.
  • Direkt Satış ekiplerimizin işe alım süreçleri ise; yapılandırılmış grup mülakatları – birebir mülakatlar – referans kontrolü şeklinde ilerlemektedir.

Pronet Hakkında

Türkiye’de elektronik güvenlik sektörünün öncü firmaları arasında bulunan şirketimizin ana faaliyet konusu, sunmuş olduğumuz güvenlik çözümleri ile kişi, kurum, kuruluş, öz varlık ve bilginin korunmasını sağlamaktır.

Pronet olarak, ev ve işyeri güvenliğinden, bankalar ve bu bankalara bağlı şube ve ATM’ler ile Türkiye’nin önde gelen perakende mağaza zincirleri gibi büyük kurumların güvenlik sistemlerine kadar geniş bir yelpazeye hitap eden hizmet ve çözümler sunarız.

 

Aramalar: , , , , , , , ,

 

More Posts in İş İlanları

 
 

Paylaş 
 
 
 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir