Pronet Güvenlik İş İlanları 2017

Pronet Güvenlik 2015 yılında personel alımı gerçekleştirecek.

Pronet Güvenlik insan kaynakları biriminin yaptığı açıklamalara ve sitelerinde yaptıkları duyurulara göre düzenlediğimiz sayfamızda Pronet Güvenlik iş ilanlarını inceleyebilir, firma hakkında bilgi sahibi olabilir ve dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Çalışabilmek için yaş sınırı: Minimum yaş sınırı 18’dir.

Çalışma Saatleri: Çalışma saatlerimiz 08:30 – 17:30 saatleri arasındadır.

Uygun Pozisyonlar: Genel Başvuru.

Yazdırılabilir Başvuru Formu: Yok.

Başvuru Kanalları: Resmi Site.

Pronet İnsan Kaynakları

Pronet Güvenlik olarak bugün müşterilerimizin hayatını kolaylaştıracak olan çözümler üretirken stratejik İnsan Kaynakları bakış açısıyla da değerlerine ve liderlik ilkelerine bağlı mutlu çalışanlar topluluğu oluşturmak amacındayız.

Bizim için her çalışanımız bir Pronet Kahramanı! Organizasyonumuzun ve kahramanlarımızın mevcut ve gelecekteki ihtiyaçlarına yönelik, uygulanabilir çözümler geliştiririz. Pronet kurum kültürünü benimseyip yaşatacak, sürekli gelişime, öğrenmeye açık, geleceği birlikte oluşturacağımız kahramanları şirketimize kazandırmak önceliğimizdir.

Kahramanlarımıza yetkinliklerini geliştirebilecekleri gelişim olanakları hazırlayarak şirketimizin mevcut çalışanlarımızın potansiyellerini ortaya çıkarabilecekleri ve bu potansiyeli en verimli şekilde kullanabilecekleri çalışma ortamları hazırlamak anlamında çeşitli eğitim imkanları sunmaktayız.

En Çok Tercih Edilen İşveren olma vizyonu ve Avrupa’nın ilk üç güvenlik firması arasında olma hedefiyle sektörün öncüsü olarak 1800 kahramanımızla 180.000 abonemize hizmet vermekteyiz.

 

Aramalar: , , , , , , , ,

 

More Posts in İş İlanları

 
 

Paylaş 
 
 
 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir