Procter & Gamble İş İlanları 2017

Procter & Gamble 2015 yılında personel alımı gerçekleştirecek.

Procter & Gamble insan kaynakları biriminin yaptığı açıklamalara ve sitelerinde yaptıkları duyurulara göre düzenlediğimiz sayfamızda Procter & Gamble iş ilanlarını inceleyebilir, firma hakkında bilgi sahibi olabilir ve dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Çalışabilmek için yaş sınırı: Minimum yaş sınırı 18’dir.

Çalışma Saatleri: Pozisyonlara bağlı olarak değişmektedir.

Uygun Pozisyonlar: Dönemsel Çamaşır Suyu ve Sıvı Bulaşık Deterjanı Paketleme Operatörü

Yazdırılabilir Başvuru Formu: Yok.

Başvuru Kanalları: Resmi Sitesi – Yenibiris.com

Şirketimizin Kocaeli – Gebze Fabrikasında çalışmak üzere 1 sene süreli Çamaşır Suyu ve Sıvı Bulaşık Deterjan Paketleme Operatörü  aramaktayız.

Aranan Nitelikler

– En az Teknik Lise, Meslek Lisesi  ya da MYO mezunu; askerliğini yapmış olması.
– Kocaeli veya İstanbul Anadolu Yakası civarında ikamet eden

Lider Yetiştirmek

P&G; çalışanları, markaları ve değerleri ile bir bütündür. Bu yüzden çalışanlar, şirketin en önemli varlığıdır ve şirketin büyüyen başarısının temelidir. İçeriden terfi sistemiyle gelişen P&G çalışanları, dünyadaki tüketicilerin yaşamlarını küçük ama anlamlı adımlarla iyileştirmeye odaklanarak bugün ve gelecek için çalışıyorlar.

Lider yetiştirmek, içten terfi sistemimizin temelidir.
İçten terfi sistemimizle geleceğin liderleri konumuna gelecek dünyanın dört bir yanındaki çalışanlarımızı geliştirmek için disiplinli ve sistemli  programlar izleriz.

P&G’de işe alım pozisyonlar için değil kariyerler için yapılmaktadır. P&G’de hangi bölümde olursa olsun, tüm çalışanlar başlangıç seviyesinde kariyerlerine başlar. P&G’nin kendi kültürüyle ve teşvik edici insan kaynakları uygulamaları ile yükselip, yönetici hatta organizasyonlarının liderleri konumuna gelirler; çeşitli ve zengin görevlerle gelecekteki liderlik görevlerine hazırlanırlar.

Şirketimizin bu özelliği nedeniyle her yıl binlerce kişi P&G pozisyonlarına başvurmaktadır, P&G üniversite mezunları için ideal şirketlerden biri olarak görülmektedir. P&G’ye yapılan başvurular adil işe alım sistemi çerçevesinde değerlendirilir, kanıtlanmış standart adımlardan geçen adaylar P&G pozisyonlarında başlamak için ilk adımlarını atarlar.

 

 

Aramalar: , , , , , , , ,

 

More Posts in İş İlanları

 
 

Paylaş 
 
 
 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir