Polisan İş İlanları 2017

Polisan 2015 yılında personel alımı gerçekleştirecek.

Polisan insan kaynakları biriminin yaptığı açıklamalara ve sitelerinde yaptıkları duyurulara göre düzenlediğimiz sayfamızda Polisan iş ilanlarını inceleyebilir, firma hakkında bilgi sahibi olabilir ve dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Çalışabilmek için yaş sınırı: Minimum yaş sınırı 18’dir.

Çalışma Saatleri: 08.00-17.30

Uygun Pozisyonlar: ARGE Uzmanı, Profesyonel Satış Temsilcisi, Dağıtım Şoförü, Satış Temsilcisi, Üretim Yetkilisi, Satın Alma&Planlama Yetkilisi, Teknik Destek Teknisyeni, ARGE Laborantı, Planlama Mühendisi, Teknik Destek Teknisyeni

Yazdırılabilir Başvuru Formu: Yok.

Başvuru Kanalları: Resmi Sitesi

İzin Politikası

İzin politikası İş Kanunu doğrultusunda uygulanmaktadır.

Ücret Politikası

Sabit ücret olarak 12 maaş ödenmektedir. Yılda bir kez ücret artışı ayarlaması yapılmaktadır. Satış ekiplerinde belirlenen hedefler doğrultusunda performansa bağlı prim uygulaması bulunmaktadır.

Sağlık Sigortası

Çalışanlara özel sağlık sigortası ve ferdi kaza sigortası yapılmaktadır.

Yemek ve Servis Olanakları

Bostancı ve Dilovası’nda çalışan personelimiz için servis olanağı mevcuttur. Öğle yemeği yemekhanelerimizde verilir. Satış ekibine öğle yemeği için aylık yemek fişi verilmektedir.

Staj Başvurusu

Polisan Holding ve Grup Şirketleri bünyesinde üniversite, yüksekokul ve teknik lise öğrencilerine, eğitim süresince edindikleri teorik bilgileri uygulayabilmeleri için staj imkanı sağlanmaktadır. Stajyer alınacak bölümler ihtiyaçlar doğrultusunda planlanmakta olup, bölümlerin taleplerine ve gereksinimlere göre kontenjan belirlenmektedir.

Staj Dönemleri :

Yaz dönemi stajı Haziran, Temmuz, Ağustos, Eylül aylarında
Mesleki eğitim stajı Eylül- Mayıs arası öğrenim döneminde gerçekleştirilir.

Staj Başvurunuzu Aşağıdaki Form Aracılığıyla Bize Yönlendirebilirsiniz.

Polisan Boya Hakkında

Tutkal ve Boya sektörlerinde  yüksek bilinirliğe sahip olan “Polisan” markası, “Poli Vinil Asetat- PVA” ve “Sanayi” kelimelerinden doğmuştur.

“Poli Vinil Asetat- PVA”, Tutkalın kendisi aynı zamanda Boyanın bağlayıcısı yani ana hammaddelerinden biridir. POLİSAN’ın tarihsel sanayicilik gelişimi, “Önce boyanın bağlayıcısını (tutkalı), sonra bu bağlayıcıdan en kaliteli boyaları üretti…” şeklinde özetlenebilir.

Bitlis Ailesinin 1920’li yıllarda tekstille başlayan ticari faaliyetleri 1956 yılında kumaş boyama ve dokuma entegre tesisleri olarak faaliyet gösteren Şark Mensucat’ın kuruluşuna kadar mağazacılık kimliğiyle devam etmiştir. Kimya Sanayi’ne girişi ise 1964 yılında emülsiyon reçineleri üretimi yapan Polisan Kimya’nın kuruluşu ile gerçekleşmiştir. 1985 yılında Polisan markası boya üretimine başlamış, aradan geçen yıllar içerisinde de önemli aşamalar kaydedilmiştir.

 

Aramalar: , , , , , , , ,

 

More Posts in İş İlanları

 
 

Paylaş 
 
 
 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir