Pirelli Lastik İş İlanları 2017

Pirelli Lastik 2015 yılında personel alımı gerçekleştirecek.

Pirelli Lastik insan kaynakları biriminin yaptığı açıklamalara ve sitelerinde yaptıkları duyurulara göre düzenlediğimiz sayfamızda Pirelli Lastik iş ilanlarını inceleyebilir, firma hakkında bilgi sahibi olabilir ve dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Çalışabilmek için yaş sınırı: Minimum yaş sınırı 18’dir.

Çalışma Saatleri: Pozisyonlara bağlı olarak değişmektedir.

Uygun Pozisyonlar: Filo Destek Temsilcisi, Satış Yöneticisi,

Yazdırılabilir Başvuru Formu: Yok.

Başvuru Kanalları: Secretcv.com

Pirelli, 1872 yılında Giovanni Battista Pirelli tarafından Milano’da, plastik üreticisi olarak kurulmuş,uluslararası arenada faaliyet gösteren lastik firmasıdır.

Lastik sektöründe Pirelli, ciro anlamında dünyanın 5. en büyük markasıdır. 2006 yılında Pirelli Lastikleri 3,94 milyar Euro satış elde ederek, bir önceki yıla göre %8,7 büyüme kaydetmiştir.[kaynak belirtilmeli] Pirelli Lastikleri,lastiklerin dizayn, geliştirme, üretim ve pazarlama alanlarında faaliyet göstermesiyle, Uluslararası Pirelli Grubu’nun önemli bir parçasını oluşturmaktadır. Pirelli Lastiklerinin faaliyet alanı, hafif ticari araç ve motosikletten (cironun %70’ini oluşturan tüketici pazarı)[kaynak belirtilmeli], otobüs, kamyon, traktör, iş makinası ve çelik kordun üretim ve pazarlamasına (cironun %30’unu oluşturan endüstriyel pazar) kadar uzanmaktadır.

Tarihçe

1870 yılında Giovanni Battista Pirelli tarafından buharla çalışan bir makina, 5 memur ve 50 işçi ile Milano’da kurulan Pirelli, şu anda dünyanın 17 ülkesinde toplam 23 fabrikada[kaynak belirtilmeli] lastik sektöründe faaliyet göstermektedir. Faaliyetine kauçuk alanında başlayan şirket, günümüzde de lastik ile beraber enerji ve komünikasyon alanlarında kullanılan kabloların üretimini de yapmaktadır.

 

Aramalar: , , , , , , , ,

 

More Posts in İş İlanları

 
 

Paylaş 
 
 
 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir