Peyman İş İlanları 2017

Peyman 2015 yılında personel alımı gerçekleştirecek.

Peyman insan kaynakları biriminin yaptığı açıklamalara ve sitelerinde yaptıkları duyurulara göre düzenlediğimiz sayfamızda Peyman iş ilanlarını inceleyebilir, firma hakkında bilgi sahibi olabilir ve dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Çalışabilmek için yaş sınırı: Minimum yaş sınırı 18’dir.

Çalışma Saatleri: Çalışma saatlerimiz 08:30 – 17:30 saatleri arasındadır.

Uygun Pozisyonlar: Genel Başvuru.

Yazdırılabilir Başvuru Formu: Yok.

Başvuru Kanalları: Kariyer.net

1995 yılında Lezzet Krallığını kuran Peyman, bugün Dorleo, Bahçeden, Nutzz ve Çitliyo markaları ve Horeca Grubu ile binlerce evdeki hakimiyetini sürdürmeye devam ediyor. Ürün yelpazesini genişletmekten ve Türk ailelerinin damak tadını fethetmekten vazgeçemeyen Peyman’ın, Lezzet Krallığı’na her gün binlerce kişi neşe ile katılıyor.

Ham maddenin en iyi ve en kaliteli olanını seçmeye özen gösteren, sağlıklı ortamlarda ve katkı maddesi kullanılmayan üretimi benimseyen Peyman’ın ürün gruplarında kuruyemiş ve kuru meyveler yer alıyor.

Tüketicisine doğal ve sağlıklı ürünler sunan Peyman, ürünlerinin hasattan tüketiciye ulaşma sürecinde tazeliği, kaliteyi ve standartlara uygunluğunu özenle sağlıyor. Türkiye geneline yayılmış güçlü distribütör ağı ve profesyonel satış yöneticisi kadrosuyla, satış noktalarına doğrudan hizmet sunuyor. Yaygın dağıtım ağı sayesinde ülke çapında tüm ulusal ve yerel zincir mağazalar ve seçkin satış noktaları kanalı ile tüketicisine ulaşıyor. Uluslararası pazarda da kendine önemli bir yer edinen Peyman, dünya çapında 40’ı aşkın ülkeye ihracat gerçekleştiriyor.

 

Aramalar: , , , , , , , ,

 

More Posts in İş İlanları

 
 

Paylaş 
 
 
 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir