Petlas İş İlanları 2017

Petlas 2015 yılında personel alımı gerçekleştirecek.

Petlas insan kaynakları biriminin yaptığı açıklamalara ve sitelerinde yaptıkları duyurulara göre düzenlediğimiz sayfamızda Petlas iş ilanlarını inceleyebilir, firma hakkında bilgi sahibi olabilir ve dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Çalışabilmek için yaş sınırı: Minimum yaş sınırı 18’dir.

Çalışma Saatleri: Haftaiçi Çalışma Şekli: 08.30 – 18.00 Haftasonu Çalışma Saatleri (Cumartesi): 08.30 – 13.00

Uygun Pozisyonlar: Bakım Onarım Şefi, Ar-Ge Kimya ve Makine Mühendisi, Tır Şoförü, Güvenlik Elemanı, Oto Lastik Montaj Personeli, CNC Operatörü, Depo ve Sevkiyat Yöneticisi, Jant Satış Temsilcisi, Mekanik Tesisat Mühendisi veya Teknikeri, Oto Lastik Montaj Personeli, Muhasebe Şefi, Sac Jant Satış Temsilcisi, Akü Satış Temsilcisi, Lastik Satış Temsilcisi

Yazdırılabilir Başvuru Formu: Yok.

Başvuru Kanalları: Resmi Sitesi

Yüzde Yüz Türk Sermayesi ile İstihdam

Sektörel duruşu ve gücüyle her geçen gün daha da büyümeye devam eden PETLAS A.Ş., markasını ileriye taşıyacak en iyi personeli istihdam etmeye devam ediyor. Hedefimiz sizinle birlikte daha iyiye ulaşmak.

Siz de yukarıda belirtilen özelliklere haizseniz, bu takımda yer alıp bizimle çalışmak istiyorsanız lütfen İş Talep Formu’nu doldurunuz.

“ÖNEMLİ NOT: Kişisel bilgileriniz sadece Petlas markası ile ilgili bilgilendirmelerde kullanılacaktır. Kesinlikle bir başka amaçla kullanılmayacak ve izniniz dışında bir başka şahış ve kurumla paylaşılmayacaktır.”

Petlas Hakkında

Ülkemizi çağdaş uygarlık seviyesine çıkaran kuruluşlardan biri olan PETLAS, 1976 yılında kuruldu. Çeşitli girişimlerin ve yoğun çalışmaların ardından 1989 yılında ilk lastiğini üreten kuruluş, ilerleyen yıllarda kapasitesini giderek artırdı. 2005 yılında üretimini Türk Sanayiinin köklü kuruluşlarından Abdulkadir Özcan A.Ş. bünyesinde sürdürmeye başlayan PETLAS’ta değişim rüzgârları hemen hissedildi. Fabrikadan yönetim politikasına, AR-GE çalışmalarından insan kaynaklarına her alanda markayı daha da ilerletecek adımlar atıldı.

PETLAS, 2.000.000 m²’lik alan üzerinde yer alan 350.000 m²’lik kapalı alana sahip fabrikada her türlü kara taşıtı lastiğin yanı sıra savaş uçağı lastiği de üretiyor; ülkemizi dünya kara yollarında başarıyla temsil ediyor.

 

 

 

Aramalar: , , , , , , , ,

 

More Posts in İş İlanları

 
 

Paylaş 
 
 
 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir